Atsauksmes

 • Bite Latvija, SIA
  Anete Kalniņa
  BITE Bizness nodaļas trenere

  Mums bija lieliska iespēja iepazīt Lauras Čaupules vadīto aktiermeistarības semināru, kas tika organizēts Bites biznesa nodaļas menedžeriem.

  Šajā meistarklasē Laura ārkārtīgi brīvi un meistarīgi oficiālo atmosfēru pārvērta draudzīgā un brīvā. Tas savukārt palīdzēja visiem semināra dalībniekiem atbrīvoties un sasniegt mērķi - uzlabot sevis prezentēšanas prasmes.  Katram semināra dalībniekam tika pievērsta īpaša uzmanība, neliedzot padomus un valodas labojumus, kas sarunā ar klientu ir ļoti būtiski. Visi dalībnieki ar lielu aizrautību iesaistījās meistarklasē un ņēma vērā visus ieteikumus.

  Biznesa vidē ļoti būtiski ir pareizi sevi prezentēt jau pirmajā kontaktā, un šis seminārs deva iespēju katram par to pārliecināties un iegūt jaunas prasmes, lai ikdienā būtu vēl veiksmīgāki.

 • Putnu fabrika Ķekava, AS
  Solveiga Jansone
  Junior export manager

  Man bija lieliska iespēja piedalīties DarbaGuru Academy rīkotajā meistarklasē “Kā izmantot savu LinkedIn profilu starptautiskajā uzņēmējdarbībā”, kuru vadīja Katarina Hartgers. Trīs stundu garajā meistarklasē tika izstāstītas un parādītas galvenās un svarīgākās lietas, kas noteikti būtu jāievēro, veidojot savu profilu LinkedIn, lai tas būtu saistošs esošajiem un potenciālajiem biznesa partneriem.

  Katarina viennozīmīgi ir ļoti zinoša un savas jomas eksperte. Prezentācija tika veidota strukturēti, loģiskā un viegli uztveramā veidā. Visas detaļas tika izklāstītas saprotami, un ļoti patika, ka tika izmantoti reāli piemēri, parādot, kā visas nozīmīgās nianses izskatās reālos profilos un ka tiešām katrs sīkums ir ļoti svarīgs.

  Mēs bijām vairāki cilvēki no dažādām uzņēmējdarbības sfērām. Katarina atrada laiku un iedziļinājās katrā no tām, pastāstot un iesakot labākos risinājumus, kā mums katram veidot savu LinkedIn profilu, lai tas būtu interesants un saistošs mūsu jomas interesentiem. Tādā veidā paverot vairāk iespējas sasniegt jaunus potenciālos klientus ārpus Latvijas.

  LinkedIn ir viens no svarīgākajiem kanāliem, kuru noteikti vajag izmantot, lai prezentētu sevi un uzņēmumu starptautiskajā vidē.

 • Publiskās runas meistarklases apmeklētāja
  Ieva Briķena

  Es, vienmēr, augsti vērtēju sava aroda pratējus, vēl augstāk viņu vēlmi dalīties ar pieredzi. Ilvas Milzarājas meistarklasē "Veiksmīga publiskā runa - spēcīga personīgā zīmola būtisks elements" ieguvu praktiskus padomus un instrumentus, ar kuru palīdzību var izkopt savus runāšanas dotumus. Patika, gan meistarklases temps un ritms, gan teorijas un prakses attiecība. Paldies!

 • LTRK Kurzeme
  Kristīne Zabe
  LTRK Kurzemes reģiona Liepājas nodaļas vadītāja, Europe Direct informācijas centra Liepājā vadītāja

  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona Liepājas nodaļa un Europe Direct informācijas centrs Liepājā ar Aigu Veckalni kā lektori sadarbojas jau vairākus gadus. Sadarbība ar Aigu ir bijusi un ir veiksmīga. Viņas lekcijas vienmēr ir bijušas pārdomātas, viegli uztveramas, ar praktiskiem piemēriem un tās vienmēr laikā noslēdzas.

  Aiga ir vadījusi lekcijas - „Lietišķā sarakste latviešu valodā: jaunākās tendences un paraugprakse”; Sekmīgi nodots vēstījums jeb publiskā runa latviešu valodā”; „ Elektroniskās sarakstes etiķete latviešu valodā” un “CV, motivācijas vēstule un īsā pašprezentācija – trīs svarīgi sekmīga karjeras sākuma elementi”.

 • Dabas Dots, SIA
  Rolands Briņķis
  īpašnieks

  Ar DarbaGuru Academy un Ingu Dalibu pirmo reizi sastapos profesionalitātes attīstības kursos, kur Inga dalījās pieredzē un zināšanās par LinkedIn konta milzīgajām iespējām un ieguvumiem sociālajā vidē. Novērtējot iegūto un sajūtot profesionālu attieksmi un informācijas saturu, nolēmu ar Ingu konsultēties arī turpmāk. Vēlāk jau tikāmies individuāli, lai konsultētos un mācītos par sociālo tīklu plašajām iespējām - nekļūdīgi. Arī šoreiz pretī saņēmu milzum daudz saturā nozīmīgas un svarīgas informācijas, kā arī laipnu un godīgu attieksmi un, viennozīmīgi, ieguvu partneri uz kuru paļauties arī turpmāk!

 • Swedbank, AS
  Sandra Kanča
  Head of sub-department, line manager at Swedbank Latvija

  Ingas Dalibas vadītā Linkedin nodarbība man ļāva apzināt tās nianses, ko sevī slēpj Linkedin platforma un padarīt manu CV un prezentāciju daudz profesionālāku. Inga sniedza labus padomus, gan CV daļas sakārtošanā, papildinot un izceļot būtisko, gan izskaidrojot dažādu papildus lauku nozīmi un to ietekmi uz rekrutēšanas speciālistiem.

  Pēc semināra apmeklēšanas, bija prieks, ka manu profilu skatīja vairāk personu, kā arī pateicoties tam saņēmu atbilstošus darba piedāvājumus. Dalība seminārā noteikti var būt aktuāla tiem, kam nav laika un vēlmes pašiem iedziļināties platformas specifikā, kā arī ir vēlme rast profesionālu skatienu uz jau esošo informācijas izkārtojumu.