Irēna Jankovska. Personīgā stila konsultācijas

Irēna Jankovska. Personīgā stila konsultācijas

Nesamierinieties tikai ar profesionālajām uzvarām. Atcerieties, ka Jūs esat personība, kuras viena no ārējām izpausmēm ir izkoptas manieres un ģērbšanās stils.

Profesionāla stila konsultante Irēna Jankovska palīdzēs izkopt Jūsu individuālo stilu, piešķirt tam oriģinalitāti un daudzveidību, kā arī saskaņot to ar dažādajām lomām, kuras nākas izspēlēt ikdienā gan lietišķajā vidē, gan draugu un paziņu pulkā.

Konsultācijas ir ļoti praktiskas, jo darbošanās notiek gan konsultāciju kabinetā ar fotogrāfiju analīzi un krāsu paletēm; gan pie klienta mājās, revidējot un auditējot esošo garderobi; gan veikalos, piemeklējot klienta vajadzībām un konkrētam budžetam piemērotu apģērbu un aksesuārus.

Individuālajās konsultācijās darbojamies ar:

  • kapsulas garderobes izveidi - savstarpēji viegli kombinējamu apģērbu un aksesuāru piemeklēšana;
  • figūras tipa noteikšanu un tam piemēroto apģērbu;
  • pareizo aksesuāru izvēli un pieskaņošanu esošajai garderobei;
  • dažādo modes stila veidu iepazīšanu un kombinēšanu, atkarībā no vides un situācijas;
  • dienas un vakara make-up uzklāšanu;
  • veiksmīga uzņēmēja/-as (vadītāja/-as) stila veidošanu.

Konsultācijas domātas gan kungiem, gan dāmām. 

Konsultāciju skaits un ilgums tiek pielāgots katra vajadzībām.
Vienas konsultācijas ilgums var svārstīties no 90 minūtēm līdz trim stundām.
Maksa par 90 minūšu jeb 1,5 stundas garu konsultāciju - 85 EUR

Interesentiem lūdzam pieteikties: academy@darbaguru.lv

Stāsta Irēnas klienti:

“Pie Irēnas pēc padoma esmu vērsusies vairākas reizes - viņa ir ātra pilnvērtīgās atbildēs, zinoša jomā un labi izjūt katru cilvēku attiecīgajā situācijā (ikdienā, ballītē vai svarīgā konferencē). Viņa ir starojoša, maiga un sievišķīga, līdz ar to sarunas un diskusijas, kas citiem var būt neērtas, pārvēršas rotaļīgā spēlē. Spēcīgā interese par vizuālo koptēlu rezultējas ar profesionālu-eksperta līmeņa konsultantu. Vairāk šādu speciālistu iesaiste palīdz veidot harmoniju starp cilvēka iekšējo un ārējo tēlu!"

Dagnija Veide, Personāla vadītāja.

"Irena Jankovska was employed by our Latvian based photo studios as a studio development manager.  In that time she helped organise our office, PR projects, deal with clients and also bring in sales. She assisted in building our team of in house photographers and the premises itself. She was an excellent employee and I can recommend her as a person who knows how to present things."

Emmanuel Manny Cohen

"Empātiska, radoša, zinoša, iedvesmojoša un aizrautīga – tie ir pirmie vārdi, kas nāk prātā, domājot par Irēnu. Viņas kompleksa pieeja ārējā izskata sakārtošanā un personīgā stila izkopšanā, kā arī spēja izprast klienta raksturu un vajadzības dara brīnumus, uzlabo garastāvokli un maina uztveri. Arī viņa pati vienmēr ir spilgts piemērs tam, ko māca un iesaka citiem."

Aiga Veckalne

Atpakaļ