Inga Daliba. Personīgās zīmolvedības individuālās sesijas

Inga Daliba. Personīgās zīmolvedības individuālās sesijas

Spēcīga personīgā zīmola tapšana norisinās trijos līmeņos – domāšanas sakārtošanā, savu emociju apzināšanā un pieņemšanā, kā arī biznesa prasmju attīstīšanā. Jo pēc būtības, personīgais zīmols – spēcīga personība, kas apzinās savu vērtību un nebaidās to parādīt citiem. Tam piemīt šādi raksturojoši lielumi kā skaidrs fokuss uz mērķi, augsta emocionālā inteliģence, pašprezentācijas un kontaktu veidošanas prasmes. Sevis veidošana panākumiem sākas ar atziņu - “es pats savas dzīves arhitekts, es pats savu panākumu būvnieks.”

Personīgās zīmolvedības konsultante un emocionālās inteliģences praktiķe Inga Daliba izstrādājusi 10 individuālo konsultāciju programmu, kas ir kā ievads personīgajā zīmolvedībā un sava ceļa uz panākumiem uzsākšana.

Bezmaksas ievadsesija - mērķu un prioritāšu noskaidrošana

Domāšanas sakārtošana:

1. Personības spēcīgo pušu, talantu identificēšana
2. Personīgā zīmola kartes izveide
3. Pozicionēšanās: atslēgvārdi, mērķa auditorija

Emociju apzināšanās un pieņemšana:

4. Darbs ar emociju atpazīšanu
5. Emocionālās Inteliģences novērtēšanas testa feed-back sesija
6. Negatīvo emociju pieņemšanas un apstādināšanas tehnikas

Pašprezentācija:

7. Profesionāla LinkedIn personīgā profila izveide
8. E-reputācijas audits, pamanāmības, atrodamības un uzticamības audzēšana
9. Elevator pitch rakstīšana un tīklošanas prasmju treniņš

10.tikšanās – refleksija, nākamo soļu iezīmēšana pastāvīgai personīgā zīmola attīstīšanai

Par konsultanti: Inga Daliba - personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” un “Personīgā zīmola akadēmija” radītāja un vadītāja, rekrutiere, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, sertificēta Genos International EQ (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER un LTRK biedrs.

Sesiju grafiks tiek saskaņots individuāli. Tās ir konfidenciālas.

Sesijas var tikt organizētas klātienē Personīgā Zīmola Akadēmijas telpās vai attālināti Zoom.us platformā.

Vienas sesijas ilgums – 90 minūtes jeb 1,5 stunda.

Maksa par vienu sesiju - 85 EUR
Minimālais sesiju skaits, ieskaitot ievadsesiju un refleksijas sesiju - 5.

Maksājot uzreiz par pilnu programmu jeb10sesijām, piemērojama 10% atlaide - 765 EUR*

* Cenā iekļauts:
- izdales materiāls “Personīgā Zīmola karte”;
- Genos International Emocionālās inteliģences novērtēšanas online tests;
- ieteicamās literatūras saraksts.

Pieteikšanās: support@personigaiszimols.lv

Papildu iespējas pēc individuālo sesiju cikla beigām:

1. Mentoringa programma.

Regulāra saziņa reizi mēnesī ar personīgā zīmola konsultanti, lai konstatētu patstāvīgās personīgās zīmolvedības progresu un veiktu nepieciešamās korekcijas. Kā arī iespējama konkrētās nozares mentora piesaiste.

2. Personīgā zīmola profila uzturēšana.

Komunikācijas stratēģijas izveide. Vizuālo materiālu veidošana un iesaistošās komunikācijas uzturēšana sociālajos tīklos (LinkedIn, Facebook u.c.) no akadēmijas puses.

3. Emocionāli inteliģentās līderības programma.

Genos International Emocionālās inteliģences novērtēšanas 180o vai 360o veikšana + līderības programma “(KĀ) VADĪT EMOCIONĀLI INTELIĢENTI”. Programmas saturs balstīts emociju neirozinātnē un tā palīdz attīstīt uzvedības, kas raksturo emocionāli inteliģentu līderību.

Klientu stāsti:

***

"I have recently started my outsourced marketing professional career and I do need to build my personal brand to create demand for my services. During the five personal branding sessions with Inga I gained a lot of insights and very practical support. Now I have my action plan and know what needs to be paid attention to, especially in social media. It was definitely worth the investment. I do recommend Inga if you want to build your brand faster and have a professional support in that."

Elita Račiņa, Strategic and Digital Marketing - outsourced services & consulting

***

"Uzņēmējdarbībā bieži esam pieraduši vieni paši ātri pieņemt lēmumus, noteikt prioritātes, lietišķo etiķeti un sava personīgā zīmola attīstību atstājot novārtā. Ir ļoti vērtīgi uz mirkli "nobremzēt" un paskatīties uz sevi un savu darbu no malas - kā to redz citi, kādu vēstījumu par sevi un savām profesionālajām prasmēm esi radījis, kurā virzienā vēlies augt nākotnē? Paldies, Inga, par sadarbību un lietderīgajām personīgā zīmla pilnveides nodarbībām. Tava pieredze un zināšanas gan iedvesmo gan piešķir profesionālajam ceļam jaunu virzienu!"

Ilze Rozenberga, CEO at Berg Research

***

"Inga Daliba ar mani strādāja pie personīgā zīmola izveides. Rezultāts - vienota ziņa visu sociālo tīklu profilos, sakārtots LinkedIn un biznesa Facebook profils. Beidzot prieks skatīties un ir skaidrs, ko es piedāvāju klientiem. Noteikti iesaku Ingas personīgā zīmola izveides sesijas ikvienam uzņēmējam/-ai."

Vineta Spoģe, Marketing Strategist & Business Development Coach

 

Atpakaļ