Kā izmantot tehnoloģijas attiecību būvēšanā ar klientu? (bezmaksas online tikšanās)

Ar attiecībām ar klientu ir tāpat, kā ar ģimeni – lai dzīvotu kopā ilgi un laimīgi, attiecības ir jākopj un jāuztur. Ja klientu ir pāris, to var izdarīt viegli, izmantojot soctīklus. Bet ko darīt, ja klientu ir 100, 500 vai vairāk? Šeit talkā var nākt tehnoloģijas – čatu un e-pastu mārketings.

Lasīt vairāk

Что такое English Fitness и для чего он создан? (бесплатный вебинар онлайн)

Во времена глобализации знание иностранных языков является особой ценностью, и потребность в этом только растёт. Люди ищут возможности освоить языки как можно эффективней, в свою очередь – представители языковых услуг не готовы предложить инновационные решения, придерживаясь классическим методикам, в основе которых лежит накопление знаний и декларативное обучение.

Lasīt vairāk

Kas ir English Fitness un kāpēc ar to būtu vērts nodarboties?

Globalizācijas laikmetā svešvalodu zināšanām ir liela vērtība, un vajadzība pēc tām tikai pieaug. Cilvēki meklē iespējas tās apgūt efektīvākā veidā, savukārt pakalpojuma sniedzēji nesteidz piedāvāt jaunākus risinājumus, pieturoties pie klasiskas mācīšanas, kura balstās uz zināšanu uzkrāšanu un deklaratīvu mācīšanu.

Lasīt vairāk

Inga Daliba. Kā likt LinkedIn strādāt Tavā labā (tiešsaistes semināru cikls)

Uzņēmēji, vadītāji un dažādu nozaru speciālisti, kuru ikdienas darbs vērsts uz konkrētu mērķu sasniegšanu, novērtē jebkuru iespēju audzēt noderīgo kontaktu loku un pastāstīt par savu profesionālo darbošanos, jo tikai tā var nonākt pie darījuma – izdevīga līguma, jauna projekta vai atbildīgas amata pozīcijas. Profesionālo kontaktu tīkls LinkedIn ir noderīga platforma pašprezentācijai, kontaktu veidošanai un uzturēšanai, kā arī personīgā zīmola stiprināšanai.

Lasīt vairāk

Kas ir personīgais zīmols un kā tas palīdz pārmaiņu laikā? (bezmaksas online tikšanās)

Pārmaiņu vai nedrošas nākotnes laikā klients un darba devējs izvēlas strādāt ar tiem cilvēkiem, kuri ir pierādījuši savu lojalitāti sludinātajām vērtībām, izveidojuši uzticamu tēlu gan reālajā, gan interneta vidē, kā arī pārvalda uzņēmējdarbībai kritiskās prasmes – veidot un izmantot noderīgos kontaktus, pārstāvēt sevi un uzņēmumu, uzņemties atbildību par savu un savas komandas labklājību.

Lasīt vairāk

Kas ir English Fitness un kāpēc ar to būtu vērts nodarboties? (bezmaksas online tikšanās)

Globalizācijas laikmetā svešvalodu zināšanām ir liela vērtība, un vajadzība pēc tām tikai pieaug. Cilvēki meklē iespējas tās apgūt efektīvākā veidā, savukārt pakalpojuma sniedzēji nesteidz piedāvāt jaunākus risinājumus, pieturoties pie klasiskas mācīšanas, kura balstās uz zināšanu uzkrāšanu un deklaratīvu mācīšanu.

Lasīt vairāk

Eksporta mentoringa grupa: Kā eksportēt, ja ir tikai 24h diennaktī

Eksporta mentoringa grupa apvieno sevī vairākus eksportētājus, ekspertus un speciālistus un atbildēs uz jautājumu: kā eksportēt un attīstīt biznesu, padarīt procesu vieglāku un saprotamāku? Nereti dzirdam, ka mums ir mazs tirgus un ir jāeksportē, bet darba daudz jau šajā tirgū. Kā prioritējam, kā rodam pareizo eksporta ceļu, vai esam gatavi eksportam, kādi veiksmes stāsti ir tirgū, kādas kļūdas ir pieļāvuši citi uzņēmumi un ko varam mācīties?

Lasīt vairāk

Konsultantu un kouču mentoringa grupa: Kā izveidot savai personībai atbilstošu personīgo zīmolu

Mentoringa grupa domāta koučiem, konsultantiem, grupu treneriem un citiem profesionāļiem, kuri palīdz cilvēkiem viņu personīgajā un profesionālajā izaugsmē.

Lasīt vairāk

MVU vadītāju mentoringa grupa: Kā sasniegt vairāk

Šī mentoringa grupa domāta mazo un vidējo uzņēmumu vadītājiem, kuri ikdienā cieši iesaistīti uzņēmuma operatīvajā darbībā, rūpējas par klientu piesaisti, peļņas palielināšanu, zīmola atpazīstamību, reputāciju un tirgus pozīciju. Mentoringa grupa apvieno dažādu uzņēmumu vadītājus, tās ietvaros ir iespēja attīstīt nepieciešamās biznesa prasmes, konfidenciālā gaisotnē pārspriest biznesa jautājumus un saņemt atgriezenisko saiti no citiem vadītājiem un treneriem.

Lasīt vairāk

Inga Daliba. LinkedIn biznesam (notiks tiešsaistē)

Profesionālais sociālais tīkls LinkedIn apkopo sevī vairāk nekā 600 miljonu lietotāju visā pasaulē, no kuriem 61 miljons ir dažādu nozaru viedokļu līderi un 40 miljoni dažāda līmeņa vadītāji, lēmumu pieņēmēji uzņēmumos. LinkedIn ar saviem pārdošanas, mārketinga un rekrutēšanas risinājumiem šobrīd ir vadošais sociālais tīkls B2B (business to business) sektorā. Aptuveni 40% LinkedIn lietotāju šo platformu lieto ikdienā.

Lasīt vairāk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10