Guntars Logins. Attālinātā pārdošana

Meistarklases ar praktiskiem uzdevumiem, lai 12 akadēmisko stundu laikā izstrādātu efektīvus un individuālus rīkus, kas kalpos kā kaujas ieroči, ATTĀLINĀTI pārdodot savas idejas, savus produktus un savus pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Eižens Leimans. Paštēla alķīmija

Šo apmācību pamatā ir izpratne, ka paštēls ir viens no vērtīgākajiem cilvēka aktīviem, kas ir pamats izaugsmei jebkurā dzīves jomā. Meistarklases laikā dalībnieki iemācīsies, kā mērķtiecīgi un sistemātiski strādāt ar sava paštēla paradigmu, lai atklātu savu patieso paštēlu, kurš ļaus tiem sasniegt savas dzīves vērtos mērķus.

Lasīt vairāk

Inga Daliba. LinkedIn izmantošana darba meklēšanai un karjerai

Personīgo LinkedIn profilu var uzskatīt un pilnvērtīgi mūsdienās lietot kā vizītkarti, CV, portfolio un rekomendāciju mapi, pašprezentācijas platformu un kā vizītkaršu, kontaktu blociņu. Tas viss korekti un pareizi pasniegts ļauj radīt pirmo patiesi profesionālu iespaidu par sevi, kandidējot uz aktuālajām vakancēm darba tirgū. Turklāt šobrīd LinkedIn ir parūpējies vēl par daudz citām papildu iespējām, kā būt redzamiem un pamanāmiem darba devējiem un rekrutieriem.

Lasīt vairāk

Inga Daliba. Profesionāls personīgā zīmola profils LinkedIn-ā

Personīgais LinkedIn profils pēc būtības kalpo kā Tava vizītkarte interneta vidē. To tu vari “pasniegt” iepazīstoties. Apdomā, cik uzmanību piesaistoša vai vizuāli pievilcīga šī vizītkarte ir šobrīd? Vai tas, kas Tu esi un kādi ir Tavi talanti, pieredze, sasniegumi, ir nodots kā skaidrs vēstījums pasaulei? Vai šī “vizītkarte” kalpos kā durvju pavērējs biznesa tikšanās, darba pārrunu vai pat elementāras komunikācijas uzsākšanai?

Lasīt vairāk

Guntars Logins. Pārdošanas meistarklases

Meistarklases ar praktiskiem uzdevumiem, lai 2 x 3 h laikā izstrādātu efektīvus un individuālus rīkus, kas kalpos kā kaujas ieroči, pārdodot savas idejas, savus produktus un savus pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Emocionālā inteliģence darba vidē. Semināra ieraksts

Emocionālā inteliģence (EI) ir spēja saprast un pārvaldīt savas, kā arī citu cilvēku emocijas. Pastāv uzskats, ka emocionālā inteliģence ir noteicošāks veiksmes faktors par inteliģences koeficienta (IQ) līmeni.

Lasīt vairāk

Guntars Logins. Meistarklase: Kā "pārdot sevi"?

Meistarklase ar praktiskiem uzdevumiem, lai 3 h laikā izstrādātu efektīvus un individuālus rīkus, kas kalpos kā kaujas ieroči, pārdodot savas idejas, produktus un pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Как сделать LinkedIn своим помощником? (цикл удалённых семинаров)

Предприниматели, руководители и специалисты разных отраслей, ежедневная работа которых направлена на достижение конкретных целей, используют любую возможность увеличить круг полезных контактов и рассказать о своих профессиональных занятиях, ведь таким образом можно прийти к сделке — выгодному контракту, новому проекту или ответственной позиции (должности). Круг профессиональных контактов LinkedIn полезная платформа для самопрезентации, создания и поддержания контактов, а также укрепления личного бренда.

Lasīt vairāk

Kā likt LinkedIn strādāt Tavā labā (tiešsaistes semināru cikls)

Uzņēmēji, vadītāji un dažādu nozaru speciālisti, kuru ikdienas darbs vērsts uz konkrētu mērķu sasniegšanu, novērtē jebkuru iespēju audzēt noderīgo kontaktu loku un pastāstīt par savu profesionālo darbošanos, jo tikai tā var nonākt pie darījuma – izdevīga līguma, jauna projekta vai atbildīgas amata pozīcijas. Profesionālo kontaktu tīkls LinkedIn ir noderīga platforma pašprezentācijai, kontaktu veidošanai un uzturēšanai, kā arī personīgā zīmola stiprināšanai.

Lasīt vairāk

Emocionālā inteliģence Taviem sasniegumiem

Emocionālā inteliģence (EI) ir spēja saprast un pārvaldīt savas, kā arī citu cilvēku emocijas. Pastāv uzskats, ka emocionālā inteliģence ir noteicošāks veiksmes faktors par inteliģences koeficienta (IQ) līmeni.

Lasīt vairāk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11