Eksporta mentoringa grupa: Kā eksportēt, ja ir tikai 24h diennaktī

Eksporta mentoringa grupa apvieno sevī vairākus eksportētājus, ekspertus un speciālistus un atbildēs uz jautājumu: kā eksportēt un attīstīt biznesu, padarīt procesu vieglāku un saprotamāku? Nereti dzirdam, ka mums ir mazs tirgus un ir jāeksportē, bet darba daudz jau šajā tirgū. Kā prioritējam, kā rodam pareizo eksporta ceļu, vai esam gatavi eksportam, kādi veiksmes stāsti ir tirgū, kādas kļūdas ir pieļāvuši citi uzņēmumi un ko varam mācīties?

Lasīt vairāk

Konsultantu un kouču mentoringa grupa: Kā izveidot savai personībai atbilstošu personīgo zīmolu

Mentoringa grupa domāta koučiem, konsultantiem, grupu treneriem un citiem profesionāļiem, kuri palīdz cilvēkiem viņu personīgajā un profesionālajā izaugsmē.

Lasīt vairāk

MVU vadītāju mentoringa grupa: Kā sasniegt vairāk

Šī mentoringa grupa domāta mazo un vidējo uzņēmumu vadītājiem, kuri ikdienā cieši iesaistīti uzņēmuma operatīvajā darbībā, rūpējas par klientu piesaisti, peļņas palielināšanu, zīmola atpazīstamību, reputāciju un tirgus pozīciju. Mentoringa grupa apvieno dažādu uzņēmumu vadītājus, tās ietvaros ir iespēja attīstīt nepieciešamās biznesa prasmes, konfidenciālā gaisotnē pārspriest biznesa jautājumus un saņemt atgriezenisko saiti no citiem vadītājiem un treneriem.

Lasīt vairāk

Inga Daliba. LinkedIn biznesam (notiks tiešsaistē)

Profesionālais sociālais tīkls LinkedIn apkopo sevī vairāk nekā 600 miljonu lietotāju visā pasaulē, no kuriem 61 miljons ir dažādu nozaru viedokļu līderi un 40 miljoni dažāda līmeņa vadītāji, lēmumu pieņēmēji uzņēmumos. LinkedIn ar saviem pārdošanas, mārketinga un rekrutēšanas risinājumiem šobrīd ir vadošais sociālais tīkls B2B (business to business) sektorā. Aptuveni 40% LinkedIn lietotāju šo platformu lieto ikdienā.

Lasīt vairāk

Eksporta spēka grupa: Kā eksportēt, ja ir tikai 24h diennaktī

Eksporta spēka grupa apvieno sevī vairākus eksportētājus, ekspertus un speciālistus un atbildēs uz jautājumu: kā eksportēt un attīstīt biznesu, padarīt procesu vieglāku un saprotamāku? Nereti dzirdam, ka mums ir mazs tirgus un ir jāeksportē, bet darba daudz jau šajā tirgū. Kā prioritējam, kā rodam pareizo eksporta ceļu, vai esam gatavi eksportam, kādi veiksmes stāsti ir tirgū, kādas kļūdas ir pieļāvuši citi uzņēmumi un ko varam mācīties?

Lasīt vairāk

Konsultantu un kouču spēka grupa: Kā izveidot savai personībai atbilstošu personīgo zīmolu

Spēka grupa domāta koučiem, konsultantiem, grupu treneriem un citiem profesionāļiem, kuri palīdz cilvēkiem viņu personīgajā un profesionālajā izaugsmē.

Lasīt vairāk

MVU vadītāju spēka grupa: Kā sasniegt vairāk

Šī spēka grupa domāta mazo un vidējo uzņēmumu vadītājiem, kuri ikdienā cieši iesaistīti uzņēmuma operatīvajā darbībā, rūpējas par klientu piesaisti, peļņas palielināšanu, zīmola atpazīstamību, reputāciju un tirgus pozīciju. Spēka grupa apvieno dažādu uzņēmumu vadītājus, tās ietvaros ir iespēja attīstīt nepieciešamās biznesa prasmes, konfidenciālā gaisotnē pārspriest biznesa jautājumus un saņemt atgriezenisko saiti no citiem vadītājiem un treneriem.

Lasīt vairāk

Ieva Veidemane. Publicitātes meistarklase: Spēcīga vadītāja iekšējā komunikācija

Kad darbiniekam jautā: kas ir viņam vēlamākais komunikāciju kanāls organizācijā, tad atbildes pārliecinoši saka – mans vadītājs. Katru dienu vadītājam ir jākomunicē ar darbiniekiem, saviem priekšniekiem un citām iesaistītajām pusēm. Jautājums – kādā kvalitātē un cik efektīvi. Spēcīga vadītāja pazīme noteikti ir stratēģiska iekšējā komunikācija.

Lasīt vairāk

Laura Čaupale. Publiskās runas meistarklase: Ķermeņa valodas veiksmīga izmantošana uzstāšanās laikā

Gandrīz katram mūsdienu profesionālim ir nepieciešams attīstīt publiskās runas prasmi, lai spētu pārliecinošāk un veiksmīgāk gan komunicēt biznesā ar citiem, gan arī prezentēt savu ideju vai pakalpojumu. Trešajā meistarklasē, trenējot publiskās runas prasmes, lielu vērību pievērsīsim žestiem, mīmikai, stājai, acu kontaktam un citām neverbālās komunikācijas izpausmēm.

Lasīt vairāk

Laura Čaupale. Publiskās runas meistarklase: Kā sagatavot prezentāciju, kurā klausās

Jebkuram profesionālim - uzņēmumu un komandas vadītājiem, pārdošanas un cilvēkresursu speciālistiem, maziem un vidējiem uzņēmējiem - ir svarīgi attīstīt publiskās runas prasmes. Otrajā meistarklasē runāsim par to, kā sagatavot un novadīt prezentāciju tā, lai ieinteresētu un noturētu auditorijas uzmanību.

Lasīt vairāk
1 2 3 4 5 6 7 8 9