21.02./14.03./11.04.2019. Lauras Čaupales publiskās runas meistarklases

21.02./14.03./11.04.2019. Lauras Čaupales publiskās runas meistarklases

Publiskās runas prasmes nu jau ir nepieciešamība gandrīz katram mūsdienu profesionālim. It īpaši svarīgi šo prasmi attīstīt uzņēmumu un komandas vadītājiem, pārdošanas un cilvēkresursu speciālistiem, maziem un vidējiem uzņēmējiem. Jo no tā, cik veiksmīgi un atraktīvi tiks komunicēta jauna biznesa ideja, pakalpojums vai risinājums, ir atkarīga šīs idejas, pakalpojuma vai risinājuma dzīvotspēja uzņēmumā un nozarē.

Visas meistarklases ir balstītas uz principu – mazāk teorijas, vairāk praktisko vingrinājumu. Turklāt lektore iepazīstinās ne tikai ar labo publiskās runas praksi vai norādīs uz kļūdām, ko ir novērojusi savā darbā, bet arī aicinās praktizēties uz vietas. Meistarklasēs attīstīsim runu, strādāsim pie tehnikām uztraukuma mazināšanai, kā arī iepazīsim un attīstīsim savu ķermeņa valodu, lai tā palīdzētu nodot pareizo vēstījumu auditorijai.

1.meistarklase – 21.02.2019. 17:00 - 20:00

Kā atbrīvoties no uztraukuma publiskās uzstāšanās laikā

Uztraukums spēj sabojāt pat vislabāk pārdomāto, vizuāli perfekti sagatavoto publisko runu. Sausa mute, sarkšana vai bālēšana, roku vai balss trīce, domu pavediena pazaudēšana -  tā ir dabiska mūsu ķermeņa aizsargreakcija uz stresu un sajūtu, ka mūs tagad kritiski pēta, vērtē vai, visticamāk, pat nosoda.

Profesionāļi, kuriem uzstāšanās uz skatuves, sapulcēs un pasākumos ir ikdiena, ir apguvuši tehnikas, kas palīdz samazināt stresu un performēt vislabākajā veidā. Taču šis nosacītais miers auditorijas priekšā ir nācis sakārtotas domāšanas, praktisku treniņu un pieredzes rezultātā.

Meistarklases dalībniekiem būs iespēja praktiski pieredzēt, kā mainās uztraukuma līmenis jau pēc dažu praktisko vingrinājumu izpildīšanas.

2.meistarklase - 14.03.2019. 17:00 - 20:00

Kā sagatavot prezentāciju, kurā klausās

Nereti pirms nozīmīgas uzstāšanās konferencē, darba sapulcē vai tikšanās laikā ar stratēģiski svarīgu klientu, investoru vai biznesa partneri, neviļus rodas jautājums -  kā sagatavot un novadīt prezentāciju tā, lai ieinteresētu un noturētu auditorijas uzmanību?

Šajā meistarklasē runāsim ne tikai par veiksmīgām un mazāk veiksmīgām prezentācijām, bet arī auditorijas iesaistīšanas prasmēm, izmantojot improvizācijas un aktiermeistarības elementus. Mācīsimies saglabāt vēsu prātu, attīstīsim spēju pielāgoties situācijām, kad klausītāji uzdod ne pārāk ērtus jautājumus, kā arī apgūsim pasīvas auditorijas iekustināšanas paņēmienus.

Pieteikšanās meistarklasei šeit: BezRindas.lv

3.meistarklase -  11.04.2019. 17:00 - 20:00

Ķermeņa valodas veiksmīga izmantošana uzstāšanās laikā

Dažkārt nākas piedzīvot situācijas vai klausīties kādu cilvēku runājam un saprast, ka taisnība ir atziņai - svarīgākais reizēm ir nevis tas, ko runātājs pasaka, bet kā viņš to izdara. Tāpēc, trenējot publiskās runas prasmes, liela vērība jāpievērš žestiem, mīmikai, stājai, acu kontaktam un citām neverbālās komunikācijas izpausmēm.

Meistarklasē katram būs iespēja it kā paskatīties uz sevi no malas, pamanīt, ko runas laikā dara mūsu ķermenis, kādas ir mūsu kustības un kādu vēstījumu mēs ar savu ķermeņa valodu nododam auditorijai.

Meistarklases vada režisore, teātra balvas “Spēlmaņu nakts” 2017./2018. gada sezonas laureāte un publiskās runas konsultante Laura Čaupale.

Pieteikšanās meistarklasei šeit: BezRindas.lv

 

Meistarklašu norises vieta: Neiburgs viesnīca Jaunielā 25/27, Vecrīgā. Skat. atrašanās vietu kartē.

Vienas meistarklases dalības maksa - 120 EUR

Dalības maksā iekļauts:
- trīs stundu gara nodarbība ar lektoru-praktiķi mazā grupā līdz desmit cilvēki;
- kafijas pauze;
- izdales materiāli;
- DarbaGuru Academy dāvanu kupons kādai citai šī semestra akadēmijas meistarklasei, kuru varat izmantot pats vai uzdāvināt savam kolēģim vai sadarbības partnerim.

Pērkot uzreiz trīs meistarklases par visām - 300 EUR.
Izdevīgāka dalības maksa LTRK un BNI biedriem (-10%) vai ar DarbaGuru Academy dāvanu kuponu (norādot kupona kodu).*
*atlaides nesummējas

Papildu jautājumiem: academy@darbaguru.lv vai +371 28 369 212 (Sigita)
DarbaGuru Academy lietošanas noteikumi

DarbaGuru Academy - tiem, kuri vēlas sasniegt vairāk

Atpakaļ