28.03./04.04./25.04. Meistarklašu cikls “Līderība”

28.03./04.04./25.04. Meistarklašu cikls “Līderība”

Katram biznesam, katrai komandai ir nepieciešams spēcīgs līderis, kas motivētu, atbalstītu, iedrošinātu un palīdzētu sasniegt izvirzītos mērķus. Par labu līderi nepiedzimst, par līderi veidojas un kļūst. Kas tad ir tās neatņemamās līderības komponentes, kuras prasmīgam līderim jāprot ļoti labā līmenī?

Tā noteikti ir sevis un citu cilvēku izprašana. Tā ir prasme sniegt kvalitatīvu atgriezenisko saiti. Tā ir savas lomas apzināšanās un pieņemšana. DarbaGuru Academy meistarklasēs trenēsim prasmes veiksmīgi mijiedarboties ar citiem cilvēkiem, saskatīt tajos potenciālu un tajā pašā laikā neatkāpties un nenovirzīties no fokusa uz mērķi.

1. meistarklase - 28.03.2019. 17:00 - 20:00

Vinetas Spoģes meistarklase “Lomu maiņa - no padotā par vadītāju”

Bieži vien šķiet, ka loģisks karjeras attīstības solis ir kļūt par komandas vadītāju. Ir pat dzirdēts viedoklis, ka, ja līdz 40 gadiem cilvēks nav izaudzis līdz direktora amatam, tad var savu karjeru uzskatīt par norakstāmu. Vai tā patiešām ir? Ko sagaidīt no priekšnieka lomas un vai visiem tā ir piemērota? 

Citāts no Business News Daily: «Viens no grūtākajiem uzdevumiem, kļūstot par priekšnieku pirmo reizi, ir atrast līdzsvaru starp saviem tiešajiem darba uzdevumiem un komandas vadīšanu.»

Meistarklases laikā meklēsim atbildi uz šiem jautājumiem, analizēsim vadītāja darba pienākumus un ideālā vadītāja kompetences. Rezultātā sapratīsiet, ko nozīmē būt par vadītāju un izlemsiet, vai vēlaties iet šo ceļu.

Stāsta iepriekšējās meistarklases apmeklētāji:

“Paskatījos uz vadītāja lomu no pilnīgi cita redzes punkta. Tagad saprotu, ka tas nemaz nav tik vienkārši” (Jānis)

“Tagad saprotu, kas mani sagaida, ja gribu veidot karjeru. Būšu tam gatavāka un ceru izvairīties no lielām kļūdām.” (Vija)

Pieteikšanās meistarklasei šeit: BezRindas.lv 

2. meistarklase - 04.04.2019. 17:00 - 20:00

Vinetas Spoģes meistarklase “Dažādie personību tipi - kā saprasties ar katru no tiem”

Ar dažiem kolēģiem un komandas biedriem saprasties ir viegli, bet ar dažiem, šķiet, runājam pilnīgi dažādās valodās un nekādi neizdodas nonākt pie kopsaucēja. Kāpēc tā? Ko darīt, lai būtu vienlīdz viegli ar visiem?

Mēs esam ļoti dažādi, ar dažādu uztveri un dzīves pieredzi. Tas dod mums iespēju rast visādus risinājumus sarežģītām situācijām, bet mēdz apgrūtināt komunikāciju. Ir vērts zināt, kādos veidos cilvēki uztver informāciju un kā rīkoties, lai informācijas uztvere būtu maksimāli efektīva. Un, ja vēl saliksiet to kopā ar lēmumu pieņemšanas un uzvedības tipiem, dzīve paliks vieglāka.

Meistarklasē iepazīsieties ar uztveres veidu, lēmumu pieņemšanas un uzvedības tipu teorijām, paskatīsietes uz sevi no šo teoriju viedokļa, kā arī atklāsiet, kā tikt galā ar “grūto” kolēģi.

Stāsta iepriekšējās meistarklases apmeklētāji:

“Tagad man ir skaidrs, kāpēc kolēģis neatbalstīja manu ideju un ko vajadzēja darīt savādāk”. (Ilze)

“Lai gan biju dzirdējusi par uztveres veidiem, man bija pārsteigums, cik tas ir svarīgi. Turpmāk pielāgošu komunikāciju konkrētam cilvēkam.” (Vija)

Meistarklases vada: biznesa uzsākšanas un attīstības kouče, Association of Professional Coaches dibinātāja Vineta Spoģe.

Pieteikšanās meistarklasei šeit: BezRindas.lv

3. meistarklase - 25.04.2019. 10:00 - 13:00

Daniēla Godiņa meistarklase “Feedback vs kritika - konstruktīvas atgriezeniskās saites sniegšanas prasme”

Feedback jeb konstruktīva atgriezeniskā saite ir svarīgs un vajadzīgs darba rīks, kas palīdz gan iekšēji, gan ārēji attīstīt uzņēmumu. Tā ir arī būtiska cilvēka mācīšanās un izaugsmes sastāvdaļa. Jo labāk mēs spējam iedot atgriezenisko saiti, jo vairāk tas ietekmē cilvēka pārliecību, rīcību un attīstību. 

Jautājumi, uz kuriem radīsiet atbildes meistarklasē:

  • Kas ir konstruktīva atgriezeniskā saite jeb feedback
  • Vai ir iespējams uzlabot feedback sniegšanu?
  • Kas raksturo labu atgriezenisko saiti?
  • Ar ko konstruktīva atgriezeniskā saite atšķiras no kritikas?
  • Kā saņemt feedback?

Mēdz uzskatīt, ka konstruktīva atgriezeniskā saite un kritika ir viens un tas pats. Feedback jeb konstruktīva atgriezeniskā saite ir informācija par personas rīcību ar mērķi veikt uzlabojumus. Lai gan šie termini tiek lietoti līdzīgās situācijās, starp tiem ir atšķirības, īpaši veidā, kā tos pasniedz. Kad mēs izsakām cilvēkiem iedrošinājumu vai iespējamās korekcijas par viņu veikumu, mēs novērtējam pūles un rezultātu, kā arī dodam iespēju mainīt nevajadzīgus ieradumus.

"Feedback vērtība ir nevis tā sniegšanā, bet ja tās saņemējs seko norādēm".

Feedback jeb konstruktīva atgriezeniskā saite ir svarīgs un vajadzīgs darba rīks, kas palīdz gan iekšēji, gan ārēji attīstīt uzņēmumu. Kā piemēru šīs tēmas sakarā var minēt autovadītājus - katram autovadītājam ir spidometrs, taču neskatoties uz to viņi pārkāpj ātrumu. 

"Kritika mūsdienās ir ik uz soļu, bet palīdzošs feedback ir reti sastopams."

Meistarklasē darbosimies praktiski un trenēsimies gan efektīvas atgriezeniskās saites sniegšanā, gan saņemšanā.

Meistarklasi vada: praktizējošs personīgās un komandu attīstības treneris Daniēls Godiņš.

Pieteikšanās meistarklasei šeit: BezRindas.lv

 

Meistarklašu norises vieta:
Neiburgs viesnīca Jaunielā 25/27, Vecrīgā. Skat. atrašanās vietu kartē.

Dalības maksa:
Agrā putna cena līdz 21.martam
par 1 meistarklasi – 85 EUR, par 3 meistarklasēm – 210 EUR
Vienas meistarklases dalības maksa - 120 EUR
Pērkot uzreiz trīs meistarklases, par visām - 300 EUR.

Izdevīgāka dalības maksa LTRK un BNI biedriem (-10%) vai
ar DarbaGuru Academy dāvanu kuponu (norādot kupona kodu).*
*atlaides nesummējas

Dalības maksā iekļauts:
- trīs stundu gara nodarbība ar lektoru-praktiķi mazā grupā līdz desmit cilvēki;
- kafijas pauze;
- izdales materiāli;
- DarbaGuru Academy dāvanu kupons kādai citai šī semestra akadēmijas meistarklasei, kuru varat izmantot pats vai uzdāvināt savam kolēģim vai sadarbības partnerim.

 

Papildu jautājumiem: academy@darbaguru.lv  vai +371 28 369 212 (Sigita)
DarbaGuru Academy lietošanas noteikumi

DarbaGuru Academy - tiem, kuri vēlas sasniegt vairāk

Atpakaļ