DarbaGuru Academy meistarklašu grafiks 2019.gada rudens/ziemas sezonai

DarbaGuru Academy meistarklašu grafiks 2019.gada rudens/ziemas sezonai

Personīgās zīmolvedības akadēmija ceturtajā savas darbības semestrī piedāvā apmeklēt meistarklases dažādos tematiskajos blokos – līderība, biznesa kontaktu veidošana, stāstniecība, publicitāte, pozicionēšanās, publiskā runa, biznesa attīstīšana, efektīva pašprezentācija, stils, personīgā zīmolvedība.

SEPTEMBRIS

12.09. 14:00 – 17:00

Līderības meistarklase “Zināšanu pārvēršana darbībā jeb kas palīdz kļūt par izcilu līderi”

Meistarklasē būs iespēja iegūt zināšanas par cilvēka prāta darbības principiem, kā arī rīkus to praktiskai pielietošanai, kas palīdzēs kļūt par izcilu līderi sev un citiem.

Meistarklasi vada pašizaugsmes koučs Eižens Leimans. Viņš  ir pārliecināts, ka ikviens vēlas kļūt arvien labāks un veiksmīgāks savā dzīvē un, ka ikvienam piemīt neierobežots potenciāls šīs vēlmes īstenošanai. Tā ir pārliecība, kuru Eižens ir ieguvis savā plašajā personiskajā pieredzē, neatlaidīgi meklējot arvien jaunus ceļus sevis pilnveidošanai, kā arī vispusīgajās zināšanās cilvēka potenciāla un izaugsmes jomā, kuras Eižens ir apguvis un turpina pilnveidot pie viena no pasaules ievērojamākajiem skolotājiem pašizaugsmes nozarē Boba Proktora (Bob Proctor), kā arī papildinot šīs zināšanas pie citiem pasaulē atzītiem mentoriem. Pašizaugsmes meistarklases ar Eiženu Leimanu ir praktisks ceļvedis, kas ikvienam dalībniekam palīdzēs efektīvi atrast atbildes uz daudziem svarīgiem jautājumiem, būtiski ietaupot savu laiku, enerģiju un iegūstot zināšanas, kas atmaksājas.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

12.09. 18:00 – 21:00

Biznesa veidošanas meistarklase “Kas jāzina PIRMS kļūt par uzņēmēju”

Meistarklase domāta tiem, kas vēlās uzsākt savu biznesu vai ir pašā biznesa uzsākšanas sākumposmā.  Meistarklase palīdzēs pamanīt iespējamos zemūdens akmeņus un veidot savu biznesu efektīvāk.

Meistarklasi vada Vineta Spoģe – mārketinga vadītāja un koučs ar lielu pieredzi vadošos amatos starptautiskās korporācijās.  Pašlaik attīsta portālu www.veiksmesdamas.lv - dāmām, kas vēlās sākt savu uzņēmējdarbību.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

19.09. 14:00 – 17:00 

Stāstniecības jeb Storytelling meistarklase “Kas ir stāstu burvības pamatā”

Stāstu stāstīšana tiek bieži pielietota biznesa vidē, tādēļ esam nolēmuši veidot tŗīs meistarklašu ciklu, lai katrs atrastu tieši to, kas viņam interesē un ir vajadzīgs, lai veiksmīgāk komunicētu. Sāksim no pamatiem līdz auditorijas sajūsmai. Pēc šīs pirmās meistarklases iegūsiet plašu redzējumu, kas ir stāsti, kad tos izmantot un kas ir laba stāsta pamatā.

Par meistarklases pasniedzēju: Ieva Veidemane ir iekšējās komunikācijas un mārketinga eksperts, kas 10 gadus strādājusi starptautiskā kompānijā Schneider Electric. Viņas pārziņā ir bijusi gan Somijas un Baltijas Iekšējā komunikācija un mārketings, gan Globālais IT Departaments, gan Industrijas Departaments ar 10 tūkstošiem darbinieku. Viņa ir veidojusi globālas kampaņas un pārmaiņu procesus visa plašā Schneider Electric ietvaros – 140 000 darbiniekiem 100 valstīs ar 25 Miljardu apgrozījumu. Viņa arī aktīvi iesaistās Iekšējās komunikācijas Ekspertu un Entuziastu pulcēšanā Latvijā.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

19.09. 18:00 – 21:00 

Līderības meistarklase “Kas ir Superprāts un kā to izmantot mērķu sasniegšanai”

Ikvienam līderim ir svarīgi saglabāt paškontroli, neatkarīgi no apstākļiem, kā arī noturēt fokusu uz svarīgāko, lai sasniegtu vēlamos rezultātus. Lai to paveiktu ir svarīgi izprast kā strādā cilvēka prāts un kā superprāta potenciālu izmantot savā labā. Meistarklasē pašizaugsmes koučs Eižens Leimans ar piemēriem izskaidros dažādus cilvēka prāta darbības principus, kā arī piedāvās rīkus to praktiskai pielietošanai. 

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

26.09. 14:00 – 17:00 

Biznesa kontaktu veidošanas meistarklase “Kā veiksmīgi izmantot savu kontaktu loku”

Meistarklasi vada biznesa konsultants un vispasaules tīklošanas organizācijas BNI Latvia direktors Edgars Zālītis. Viņš uzskata, ka līderības prasmju un tīklošanas rīku izmantošana var dot spēcīgu pievienoto vērtību jūsu biznesam un apkārtējai sabiedrībai. Tas ir veids, kā mūsdienu pasaulē efektīvi paplašināt savu ietekmi un iespējas. Ikdienā viņš veido stratēģiski domājošas pārdošanas komandas no 50 un vairāk biznesa cilvēkiem ar vienu mērķi - palīdzēt viens otram.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

26.09. 18:00 – 21:00

Publicitātes meistarklase 7 soļi personīgā zīmola izveidei internetā”

Mūsdienu informācijas pārbagātības, sociālo tīklu un blogu laikmetā, personīgais tēls internetā kļūst arvien svarīgāks, lai izceltu un pozicionētu sevi. Personīgais zīmols var dot Jums lielu paātrinājumu sociālā statusa un ienākumu līmeņa paaugstināšanai, kā arī izdzīvošanai konkurences apstākļos. Jūsu digitālā reputācija - personīgais zīmols ir Jūsu rokās. Jūs varat to veidot, mainīt un vadīt.

Meistarklasi vada – sabiedrisko attiecību un integrētā mārketinga eksperte, PR aģentūras “Prospero” dibinātāja Mudrīte Grundule.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

OKTOBRIS

03.10. 14:00 – 17:00 

Līderības meistarklase Personību atšķirības jeb kā labāk saprasties ar citiem cilvēkiem”

Meistarklase domāta tiem, kuri vēlas vadīt citus cilvēkus. Kādreiz vadīšana vairāk saistījās ar “muskuļiem”, taču šodien vadīšana nozīmē pazīt cilvēku atšķirības, lai motivētu katru pēc viņa vajadzībām un kopīgiem spēkiem gūtu maksimālu ieguvumu. Meistarklasē darbosimies praktiski un trenēsimies atpazīt uzvedību atšķirības darbībā un kā izmantot šīs atšķirības, lai gūtu kopēju labumu.

Meistarklasi vada Daniēls Godiņš ir praktizējošs personīgās un komandu attīstības treneris/koučs, ar vairāku gadu profesionālu pieredzi komandas veidošanā un apmācībā, pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Programmu direktors un komandas attīstības treneris uzņēmumā “Sense of Team”.  Izglītība: Profesionāls koučs (Baltic Coaching Centre, Case Western Reserve University), MBA uzņēmumu vadībā, bakalaurs sociālajās zinātnēs.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

03.10. 18:00 – 21:00

Pozicionēšanās meistarklase Kā būt pirmajam klienta prātā”

Ar ko viens konsultants atšķiras no otra konsultanta? Kuru atcerēsies, kad radīsies vajadzība pēc konsultanta pakalpojumiem? Pāris dienas pēc tikšanās klients var pat neatcerēties Tavu vārdu, bet noteikti atcerēsies emocijas, ko esi radījis. To ir vērts izmantot. Meistarklase domāta konsultantiem, koučiem – visiem, kuri paši ir “produkts vai pakalpojums”. Meistarklase palīdzēs ieviest emocijas sava tēla veidošanā un tādējādi palikt ilgāk klienta atmiņā.

Meistarklasi vada biznesa uzsākšanas un attīstības kouče Vineta Spoģe

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

10.10. 14:00 – 17:00 

Līderības meistarklase Kā domā cilvēki: saprasties un būt saprastam”

Meistarklase domāta jebkuram, kurš vēlas saprasties un būt saprastam, jo sevišķi noderīga vadītājiem, lai izzinātu savu kolektīvu.

Meistarklasi vada Inese Sila personāla vadības eksperte, koučs, trenere, ar vairāk kā 20 gadu pieredzi personāla vadībā un koučingā, Latvijas personāla vadīšanas asociācijas valdes locekle.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

10.10. 18:00 – 21:00

Līderības meistarklase Kā attīstīt radošumu ikdienas darbā

Radošums, emocionalā inteliģence un spēja pielāgoties pārmaiņām ir TOP 3 darbinieku līderības kompetences, kuras starptautiskos pētījumos uzņēmumu vadītāji atzīst par nākotnes veiksmes atslēgu. Reizēm pastāv maldinošs uzskats, ka šīs īpašības ir dabas dotas, tomēr prakse liecina, ka īstie rīki un treniņš var ikvienu iemācīt tapt vēl elastīgākiem, atvērtākiem un oriģinālākiem dažādās dzīves un darba situācijās. Meistarklase paredzēta tiem, kuri meklē oriģinālus veidus dažādu, šķietami pat neiespējamu, izaicinājumu pārvarēšanai – mūsu rīki, jūsu risinājumi!

Meistarklasi vada divas radošuma treneres:
Dita Bogdāne - radošās domāšanas trenere un eneagrammu praktiķe, sertificēta neiro-lingvistiskās programmēšanas meistare ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi komandas un klientu attiecību vadībā starptautiskos uzņēmumos. Iegūts maģistra grāds biznesa vadībā. Papildus apgūst improvizācijas un radošās domāšanas tehnikas, kas tiek pielietotas ikdienā un apmācībās.

Evelīna Legzdiņa - sertificēta personīgās izaugsmes un radošās domāšanas trenere. Uzņēmuma vadītāja ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi mārketinga un projektu vadībā, darbojoties vietējos un starptautiskos tirgos. Maģistra grāds biznesa vadībā. Kreatīvās līderības entuziaste.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

17.10. 14:00 – 17:00

Līderības meistarklase Feedback vs Kritika - konstruktīvas atgriezeniskās saites sniegšanas prasme

Meistarklase domāta tiem, kuri vēlas apgūt atgriezeniskās saites došanas pamatus, ieraudzīt atšķirību starp konstruktīvu atgriezenisko saiti un kritiku, kā arī uzzināt kas nepieciešams, lai labāk sadzirdētu un saņemtu skatu no malas par savu rīcību darba vidē.

Meistarklasi vada praktizējošs personīgās un komandu attīstības treneris-koučs Daniēls Godiņš.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

17.10. 18:00 – 21:00

Publicitātes meistarklase “Kā izveidot personīgo zīmolu, kas atspoguļo Jūsu patiesās vērtības”

Meistarklases uzdevums ir palīdzēt Jums paraudzīties uz savu tēlu internetā no malas, rast iedvesmu pārmaiņām, fokusēties uz Jūsu stiprajām pusēm un palīdzēt izveidot veiksmīgu personīgo zīmolu, pašrealizēties, veidot veiksmīgu karjeru un konkurēt piesātinātā tirgū.

Meistarklasi vada – sabiedrisko attiecību un integrētā mārketinga eksperte, PR aģentūras “Prospero” dibinātāja Mudrīte Grundule.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

24.10. 14:00 – 17:00

Publiskās runas meistarklase "Kā atbrīvoties no uztraukuma publiskās uzstāšanās laikā"

Meistarklases vada režisore, teātra balvas “Spēlmaņu nakts” 2017./2018. gada sezonas laureāte un publiskās runas konsultante Laura Čaupale.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

24.10. 18:00 – 21:00

Biznesa attīstīšanas meistarklase Tehnikas radošai mērķauditorijas piesaistei”

Meistarklase domāta vadītājiem, mārketinga, pārdošanas speciālistiem u.c. interesentiem. Meistarklasē caur aktīvu iesaisti tiks apgūtas dažādas praktiskas tehnikas, kuras pēcāk izmantot ikdienā arī savās komandās, lai atrastu netradicionālus veidus auditorijas piesaistei un ne tikai.

Meistarklasi vada divas radošuma treneres: Dita Bogdāne un Evelīna Legzdiņa.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

31.10. 14:00 – 17:00

Publiskās runas meistarklase "Kā sagatavot prezentāciju, kurā klausās"

Meistarklases vada režisore, teātra balvas “Spēlmaņu nakts” 2017./2018. gada sezonas laureāte un publiskās runas konsultante Laura Čaupale.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

31.10. 18:00 – 21:00

Līderības meistarklase “Kā līderim mērķtiecīgi veidot savu paštēlu

Katram no mums ir noteikts priekšstats par sevi – tēls kā persona uztver sevi jeb paštēls. Tas ir kā atspulgs spogulī, kurš dažkārt būtiski atšķiras no tā, kā personu uztver līdzcilvēki. Paštēlam ir īpaši būtiska nozīme ikviena līdera darbā, jo līdera rezultāti ir tiešs atspulgs tam tēlam, kā līderis uztver pats sevi, kas galu galā ietekmē visas komandas rezultātu. Tādējādi, līderim uzlabojot savu paštēlu, uzlabojas līdera rezultāti un atbilstoši arī viņa komandas sniegums. Meistarklasē mēs apgūsim zināšanas un praktiskus uzdevumus, kas sniegs izpratni par paštēlu, tā veidošanas rīkiem un pielietošanu komandas darbā.

Meistarklasi vada pašizaugsmes koučs Eižens Leimans.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT


NOVEMBRIS

07.11. 14:00 – 17:00

Stāstniecības jeb Storytelling meistarklase “Sajūsmini savu publiku!”

Šajā meistarklasē nostiprināsiet zināšanas par storytelling, sapratīsiet, kad izmantot stāstus biznesā un plašākai publikai, mācīsieties ieraudzīt stāstniecības pievienoto vērtību biznesā.

Meistarklasi vada iekšējās komunikācijas un mārketinga eksperte Ieva Veidemane.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

07.11. 18:00 – 21:00

Publiskās runas meistarklase "Ķermeņa valodas veiksmīga izmantošana uzstāšanās laikā"

Meistarklases vada režisore, teātra balvas “Spēlmaņu nakts” 2017./2018. gada sezonas laureāte un publiskās runas konsultante Laura Čaupale.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

14.11. 14:00 – 17:00

Pašprezentācijas meistarklase “Kāpēc neiegūsti darījumus”

Meistarklasi vada biznesa konsultants un vispasaules tīklošanas organizācijas BNI Latvia direktors Edgars Zālītis.

14.11. 18:00 – 21:00

Stāstniecības jeb Storytelling meistarklase “Izveido savu stāstu!”

Šīs meistarklases rezultātā iegūsiet jau gatavu vai labi iesāktu savu stāstu, sapratīsiet, kad un kā izmantot stāstu dažādos veidos – klātienē un rakstiski un kā to noformēt, piemēram, prezentācijā vai video formātā.

Meistarklasi vada iekšējās komunikācijas un mārketinga eksperte Ieva Veidemane

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

21.11. 14:00 – 17:00

Līderības meistarklase Personību atšķirības jeb kā labāk saprasties ar citiem cilvēkiem”

Meistarklase domāta tiem, kuri vēlas vadīt citus cilvēkus. Kādreiz vadīšana vairāk saistījās ar “muskuļiem”, taču šodien vadīšana nozīmē pazīt cilvēku atšķirības, lai motivētu katru pēc viņa vajadzībām un kopīgiem spēkiem gūtu maksimālu ieguvumu. Meistarklasē darbosimies praktiski un trenēsimies atpazīt uzvedību atšķirības darbībā un kā izmantot šīs atšķirības, lai gūtu kopēju labumu.

Meistarklasi vada Daniēls Godiņš ir praktizējošs personīgās un komandu attīstības treneris/koučs, ar vairāku gadu profesionālu pieredzi komandas veidošanā un apmācībā, pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Programmu direktors un komandas attīstības treneris uzņēmumā “Sense of Team”.  Izglītība: Profesionāls koučs (Baltic Coaching Centre, Case Western Reserve University), MBA uzņēmumu vadībā, bakalaurs sociālajās zinātnēs.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

21.11. 18:00 – 21:00

Publicitātes meistarklase “Spēcīga vadītāja iekšējā komunikācija”

Kad darbiniekam jautā: kas ir viņam vēlamākais komunikāciju kanāls organizācijā, tad atbildes pārliecinoši saka – mans vadītājs. Katru dienu vadītājam ir jākomunicē ar darbiniekiem, saviem priekšniekiem un citām iesaistītajām pusēm. Jautājums – kādā kvalitātē un cik efektīvi. Spēcīga vadītāja pazīme noteikti ir stratēģiska iekšējā komunikācija. Seminārs domāts vadītājiem un profesionāļiem, kuriem bieži jākomunicē.

Meistarklasi vada iekšējās komunikācijas un mārketinga eksperte Ieva Veidemane.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

28.11. 14:00 – 17:00

Pašprezentācijas meistarklase “Es kā uzņēmuma zīmola vēstnieks LinkedIn-ā”

Meistarklasi vada sociālo mediju eksperte no Nīderlandes Katarina Hartgers. Viņas darbs ietver sociālo mediju pārvaldi. Tas nozīmē, ka uzņēmēji ziņu rakstīšanu un ievietošanu sociālajos tīklos uztic Katarinai, un daļa viņas darba ir kursi par sociālajiem medijiem; sociālo mediju plāna sagatavošana, reklāmu izvietošana vietnē Facebook, kā lietot Instagram, un vispieprasītākais ir workshop Social Selling & acquisition ar LinkedIn profilu.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

28.11. 18:00 – 21:00

Stila meistarklase kungiem Veiksmīga un pārliecināta profesionāļa imidžs”

Meistarklase ideāli piemērotas vīriešiem, kuri vēlas izprast, kā izskatīties atbilstoši ieņemajamā amatā, darba pasākumos un kā izskatīties ne tikai lietišķi, bet arī moderni.

Meistarklasi vada Irēna Jankovska, kuras profesionālā darbošanās paredz to, ka viņa vairāk pievērš uzmanību tam, kas rakstīts starp rindām. Tā kā mode ir mainīga un atrodas nemitīgā “kustībā”, strādājot šajā industrijā, ko daru jau kopš 16 gadu vecuma gan Latvijā, gan ārpus tās,  zināšanas ir jāpapildina nemitīgi. To labprāt arī vienmēr esmu darījusi, gan Milānā, gan Bogomolova skolā, gan Fashion Week skatēs u.c. informācijas resursos. Darbā ar klientiem man ļoti noder arī psihologa diploms, jo cilvēka “virsrakstam” ir jāatbilst viņa saturam.  Jebkura pieredzes apmaiņa ir vērtīga, tāpēc to iesaku arī Jums. Sekojot līdzi arī inovitātēm skaistumkopšanas industrijā,  esmu kļuvusi arī par starptautiski sertificētu permanentā meikapa speciālisti.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

DECEMBRIS

05.12. 14:00 – 17:00

Biznesa komunikācijas meistarklase Iedarbīga lietišķā sarakste angļu valodā”

Meistarklase ir paredzēta nelielu uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem, kuri paši rūpējas par mārketinga jautājumiem; iesācējiem preses relīžu rakstīšanā; tiem, kuri raksta relīzes un īpaši interesējas par latviešu valodu. Ieguvumi: apgūta lietišķās sarakstes paraugprakse angļu valodā, pilnveidotas e-vēstuļu rakstīšanas prasmes.

Meistarklasi vada Aiga Veckalne - Aizrautīga tulkotāja, filoloģe un latviešu valodas praktiķe. Vadījusi seminārus un praktiskas nodarbības par latviešu valodu publiskajā runā, tipiskajām kļūdām un ieteikumiem lietišķajā sarakstē un dokumentos, elektroniskās sarakstes etiķeti latviešu un angļu valodā, kā arī konsultējusi vairākus uzņēmumus un nevalstiskās organizācijas.

Savulaik bijusi “Skrivanek Grupa” Centrālās un Austrumeiropas reģiona vadītāja, kā arī “Skrivanek Baltic” valdes locekle. 2017./2018. mācību gadā mācījusi latviešu valodu un Latvijas kultūru un literatūru Sietlas Vašingtonas Universitātē ASV. Pašreiz – Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes dekāna pienākumu izpildītāja. Izglītība: profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (Rīgas Ekonomikas augstskola), bakalaura grāds filoloģijā (Latvijas Universitāte). Šobrīd turpina mācības Liepājas Universitātes un Ventspils Augstskolas starpaugstskolu doktora studiju programmā “Valodniecība”.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

05.12. 18:00 – 21:00

Stila meistarklase dāmām Biznesa lēdijas imidžs”

Meistarklase ideāli piemērotas sievietēm, kuras vēlas izprast, kā izskatīties atbilstoši ieņemamam amatā, darba pasākumos un kā izskatīties ne tikai lietišķi, bet arī moderni.

Meistarklasi vada skaistumkopšanas un stila eksperte Irēna Jankovska.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

12.12. 14:00 – 17:00

Stila meistarklase dāmām “Mūsdienu sieviete – sievišķīga, šarmanta, moderna”

Meistarklase ideāli piemērotas sievietēm, kuras vēlas izkopt savu sievišķību, izvēlēties vai pamainīt stilu un būt lietas kursā par modes tendencēm un noteikumiem.

Meistarklasi vada skaistumkopšanas un stila eksperte Irēna Jankovska.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT

12.12. 18:00 – 21:00

Personīgās zīmolvedības meistarklase "Kā spēcīgs personīgais zīmols palīdz sasniegt vairāk"

Katram no mums ir savi profesionālie mērķi, vai nu tie saistīti ar karjeras veidošanu kādā konkrētā nozarē, vai biznesa attīstību, komandas un apgrozījuma audzēšanu. Vienā un otrā gadījumā nemitīgi tiek uzdots jautājums – kā pelnīt vairāk, kā sasniegt vairāk? Profesionālo mērķu sasniegšanas veids, kas balstās uz pozicionēšanās un pievilšanās spēku, ir spēcīga personīgā zīmola izveide. Tas, ko “pērk” klients vai darba devējs, ir Jūsu zīmols un tā uzticamība, ko tas radījis.

Meistarklasi vada Inga Daliba - personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” un personīgās zīmolvedības akadēmijas “DarbaGuru Academy” radītāja un vadītāja, rekrutiere, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, blogere. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” autore. BNI un LTRK biedrs.

Iegādāties biļeti uz meistarklasi ŠEIT


Visu meistarklašu norises vieta - DarbaGuru Academy birojs, Mazā Nometņu iela 31, 310. kabinets (durvju kods – 16)

Vienas trīs stundu garas meistarklases pilna dalības maksa - 120 EUR
Pieteikšanās meistarklasēm biļešu tirdzniecības platformā bezrindas.lv
Papildu jautājumiem:+371 28 369 212 (Sigita) vai academy@darbaguru.lv
 

DarbaGuru Academy lietošanas noteikumi

 

DarbaGuru Academy - tiem, kuri vēlas sasniegt vairāk

Atpakaļ