Daniēls Godiņš. Līderības meistarklase: Personību atšķirības

Daniēls Godiņš. Līderības meistarklase: Personību atšķirības

Vai esi kādreiz saticis cilvēku, ar kuru patiešām labi sapraties? Vai esi saticis cilvēkus darbā, ar kuriem bija grūti saprasties? Kas izraisa šīs lielās atšķirības? Pārāk bieži mēs ceram, ka citi būs tādi paši kā mēs, taču, kad viņi nepiepilda mūsu cerības, mēs nolemjam, ka nevēlamies ar viņiem strādāt. Būtu tik daudz vieglāk, ja ar visiem cilvēki, ar kuriem strādājām, rīkotos vienādi. Būtu vieglāk, ja viņi uzklausītu to, ko mēs vēlējāmies viņiem pastāstīt, rīkotos tā, kā mēs to gaidījām, un domātu par lietām tādā pašā veidā, kā mēs. Tas būtu vieglāk, bet tas nekad nenotiks.

21.11.2019. 14:00 – 17:00 

Līderības meistarklase “Personību atšķirības jeb kā labāk saprasties ar citiem cilvēkiem”

DiSC® ir modelis, kas izskaidro cilvēku uzvedību. Tas apraksta dažādus uzvedības veidus un prioritārās izvēles.

DiSC profils ir atgriezeniskās saites atskaite par cilvēka uzvedību, par kuru personai ir jāaizpilda anketa. DiSC profilus var izmantot komandai vai individuāli.

Katram cilvēkam ir dabiskais uzvedības veids.

Nav labu vai sliktu DiSC uzvedības veidu; drīzāk ir labas vai ne tik labas iemaņas, lai pārvaldītu Tavu dabisko uzvedības veidu.

Dažās situācijās Tavs paša dabiskais uzvedības veids ir vislabākais. Citās situācijās viss neizdodas tik gludi, un Tev nepieciešams apzināti pielāgot savu uzvedību – rīkoties tādā veidā, kas Tev nav dabisks.

Kad būsi iepazinies ar savu un citu dabisko uzvedību un zināsi, kā tai pielāgoties, Tu varēsi ar citiem sadarboties labāk un efektīvāk. Tieši tam ir paredzēti DiSC instrumenti.

DiSC ir ļoti vienkāršs un viegli iegaumējams modelis, ko veido mūsu četri pamata stili: D, i, S, un C.

(Dominēšana) – tieša, uz rezultātiem orientēta, neatlaidīga un spēcīga
i  (ietekme) – draudzīga, entuziasma pilna, optimistiska un dzīvespriecīga
S (Stabilitāte, līdzsvarotība) – pieņemoša, piekāpīga, pacietīga un pazemīga
C (Centība, apzinība) – pedantiska, atturīga, precīza un sistemātiska

DiSC teoriju radīja Dr. William Marston no Kolumbijas Universitātes. To tālāk attīstīja Inscape Publishing sadarbībā ar Minesotas Universitāti (iesaistoties arī Dr. John Geier) un tagad, kas specializējas attīstības instrumentu izstrādē un zinātniskajā pētniecībā.

Darba komanda var kļūt spēcīgāka un efektīvāka. Kāds ir noslēpums? DiSC. Šajā video ir parādīts DiSC spēks un ietekme, ko tas var radīt Tavā uzņēmumā.

Meistarklasē darbosimies praktiski un trenēsimies atpazī uzvedību atšķirības darbībā un kā izmantot šīs atšķirības, lai gūtu kopēju labumu.

Meistarklase domāta tiem, kuri vēlas vadīt citus cilvēkus. Kādreiz vadīšana vairāk saistījās ar “muskuļiem”, taču šodien vadīšana nozīmē pazīt cilvēku atšķirības, lai motivētu katru pēc viņa vajadzībām un kopīgiem spēkiem gūtu maksimālu ieguvumu.

Meistarklasi vada Daniēls Godiņš - praktizējošs personīgās un komandu attīstības treneris/koučs, ar vairāku gadu profesionālu pieredzi komandas veidošanā un apmācībā, pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Programmu direktors un komandas attīstības treneris uzņēmumā “Sense of Team”.  Izglītība: Profesionāls koučs (Baltic Coaching Centre, Case Western Reserve University), MBA uzņēmumu vadībā, bakalaurs sociālajās zinātnēs. 

Pieteikšanās meistarklasei šeit: BezRindas.lv

Meistarklases norises vieta:

DarbaGuru Academy birojs, Mazā Nometņu iela 31, 310. kabinets (durvju kods – 16)

Dalības maksa:

Agrā putna cena līdz 31. oktobrim par 1 meistarklasi – 60 EUR

Pēc tam cena līdz 7. novembrim par 1 meistarklasi - 95 EUR

Vienas meistarklases dalības maksa līdz 21. novembrim - 120 EUR

 

Dalībnieku skaits meistarklasēs ir ierobežots. Grupa līdz 10 cilvēkiem.

 

Papildu jautājumiem: academy@darbaguru.lv  vai +371 28 369 212 (Sigita)

DarbaGuru Academy lietošanas noteikumi

 

 DarbaGuru Academy - tiem, kuri vēlas sasniegt vairāk

Atpakaļ