Laura Čaupale. Publiskās runas meistarklase: Kā atbrīvoties no uztraukuma publiskās uzstāšanās laikā

Laura Čaupale. Publiskās runas meistarklase: Kā atbrīvoties no uztraukuma publiskās uzstāšanās laikā

Publiskās runas prasmes nu jau ir nepieciešamība gandrīz katram mūsdienu profesionālim. It īpaši svarīgi šo prasmi attīstīt uzņēmumu un komandas vadītājiem, pārdošanas un cilvēkresursu speciālistiem, maziem un vidējiem uzņēmējiem. Jo no tā, cik veiksmīgi un atraktīvi tiks komunicēta jauna biznesa ideja, pakalpojums vai risinājums, ir atkarīga šīs idejas, pakalpojuma vai risinājuma dzīvotspēja uzņēmumā un nozarē.

Esam izveidojuši 3 meistarklašu ciklu, lai katrs atrastu tieši to, kas viņam interesē un ir vajadzīgs, lai veiksmīgāk komunicētu. Pastāv iespēja apmeklēt visu ciklu, vai tikai 1 vai 2 lekcijas.

Visas meistarklases ir balstītas uz principu – mazāk teorijas, vairāk praktisko vingrinājumu. Turklāt lektore iepazīstinās ne tikai ar labo publiskās runas praksi vai norādīs uz kļūdām, ko ir novērojusi savā darbā, bet arī aicinās praktizēties uz vietas. Meistarklasēs attīstīsim runu, strādāsim pie tehnikām uztraukuma mazināšanai, kā arī iepazīsim un attīstīsim savu ķermeņa valodu, lai tā palīdzētu nodot pareizo vēstījumu auditorijai.

24.10.2019. 14:00 – 17:00

Pirmā publiskās runas meistarklase "Kā atbrīvoties no uztraukuma publiskās uzstāšanās laikā"

Uztraukums spēj sabojāt pat vislabāk pārdomāto, vizuāli perfekti sagatavoto publisko runu. Sausa mute, sarkšana vai bālēšana, roku vai balss trīce, domu pavediena pazaudēšana -  tā ir dabiska mūsu ķermeņa aizsargreakcija uz stresu un sajūtu, ka mūs tagad kritiski pēta, vērtē vai, visticamāk, pat nosoda.

Profesionāļi, kuriem uzstāšanās uz skatuves, sapulcēs un pasākumos ir ikdiena, ir apguvuši tehnikas, kas palīdz samazināt stresu un performēt vislabākajā veidā. Taču šis nosacītais miers auditorijas priekšā ir nācis sakārtotas domāšanas, praktisku treniņu un pieredzes rezultātā.

Meistarklases dalībniekiem būs iespēja praktiski pieredzēt, kā mainās uztraukuma līmenis jau pēc dažu praktisko vingrinājumu izpildīšanas.

Meistarklasi vada režisore, teātra balvas “Spēlmaņu nakts” 2017./2018. gada sezonas laureāte un publiskās runas konsultante Laura Čaupale.

 

Pieteikšanās meistarklasei šeit: BezRindas.lv

Meistarklases norises vieta:

DarbaGuru Academy birojs, Mazā Nometņu iela 31, 310. kabinets (durvju kods – 16)

Dalības maksa:

Agrā putna cena līdz 3. oktobrim par 1 meistarklasi – 60 EUR

Pēc tam cena līdz 10. oktobrim par 1 meistarklasi - 95 EUR

Vienas meistarklases dalības maksa līdz 24. oktobrim - 120 EUR

Dalībnieku skaits meistarklasēs ir ierobežots. Grupa līdz 10 cilvēkiem.

Papildu jautājumiem: academy@darbaguru.lv  vai +371 28 369 212 (Sigita)

 

Piesakieties arī uz otro publiskās runas meistarklasi "Kā sagatavot prezentāciju, kurā klausās" un trešo publiskās runas meistarklasi "Ķermeņa valodas veiksmīga izmantošana uzstāšanās laikā".

 

DarbaGuru Academy lietošanas noteikumi

 

 DarbaGuru Academy - tiem, kuri vēlas sasniegt vairāk

 

Atpakaļ