Laura Čaupale. Publiskās runas meistarklase: Kā sagatavot prezentāciju, kurā klausās

Laura Čaupale. Publiskās runas meistarklase: Kā sagatavot prezentāciju, kurā klausās

Jebkuram profesionālim - uzņēmumu un komandas vadītājiem, pārdošanas un cilvēkresursu speciālistiem, maziem un vidējiem uzņēmējiem - ir svarīgi attīstīt publiskās runas prasmes. Otrajā meistarklasē runāsim par to, kā sagatavot un novadīt prezentāciju tā, lai ieinteresētu un noturētu auditorijas uzmanību.

Esam izveidojuši 3 meistarklašu ciklu, lai katrs atrastu tieši to, kas viņam interesē un ir vajadzīgs, lai veiksmīgāk komunicētu. Pastāv iespēja apmeklēt visu ciklu, vai tikai 1 vai 2 lekcijas.

Visas meistarklases ir balstītas uz principu – mazāk teorijas, vairāk praktisko vingrinājumu. Turklāt lektore iepazīstinās ne tikai ar labo publiskās runas praksi vai norādīs uz kļūdām, ko ir novērojusi savā darbā, bet arī aicinās praktizēties uz vietas. Meistarklasēs attīstīsim runu, strādāsim pie tehnikām uztraukuma mazināšanai, kā arī iepazīsim un attīstīsim savu ķermeņa valodu, lai tā palīdzētu nodot pareizo vēstījumu auditorijai.

31.10.2019. 14:00 – 17:00

Otrā publiskās runas meistarklase "Kā sagatavot prezentāciju, kurā klausās"

Nereti pirms nozīmīgas uzstāšanās konferencē, darba sapulcē vai tikšanās laikā ar stratēģiski svarīgu klientu, investoru vai biznesa partneri, neviļus rodas jautājums -  kā sagatavot un novadīt prezentāciju tā, lai ieinteresētu un noturētu auditorijas uzmanību?

Šajā meistarklasē runāsim ne tikai par veiksmīgām un mazāk veiksmīgām prezentācijām, bet arī auditorijas iesaistīšanas prasmēm, izmantojot improvizācijas un aktiermeistarības elementus. Mācīsimies saglabāt vēsu prātu, attīstīsim spēju pielāgoties situācijām, kad klausītāji uzdod ne pārāk ērtus jautājumus, kā arī apgūsim pasīvas auditorijas iekustināšanas paņēmienus.

Meistarklasi vada režisore, teātra balvas “Spēlmaņu nakts” 2017./2018. gada sezonas laureāte un publiskās runas konsultante Laura Čaupale.

Pieteikšanās meistarklasei šeit: BezRindas.lv

Meistarklases norises vieta:

DarbaGuru Academy birojs, Mazā Nometņu iela 31, 310. kabinets (durvju kods – 16)

Dalības maksa:

Agrā putna cena līdz 10. oktobrim par 1 meistarklasi – 60 EUR

Pēc tam cena līdz 17. oktobrim par 1 meistarklasi - 95 EUR

Vienas meistarklases dalības maksa līdz 31. oktobrim - 120 EUR

Dalībnieku skaits meistarklasēs ir ierobežots. Grupa līdz 10 cilvēkiem.

Papildu jautājumiem: academy@darbaguru.lv  vai +371 28 369 212 (Sigita)

 

Piesakieties arī uz pirmo publiskās runas meistarklasi "Kā atbrīvoties no uztraukuma publiskās uzstāšanās laikā" un trešo publiskās runas meistarklasi "Ķermeņa valodas veiksmīga izmantošana uzstāšanās laikā".

 

DarbaGuru Academy lietošanas noteikumi

 

 DarbaGuru Academy - tiem, kuri vēlas sasniegt vairāk

Atpakaļ