Laura Čaupale. Publiskās runas meistarklase: Ķermeņa valodas veiksmīga izmantošana uzstāšanās laikā

Laura Čaupale. Publiskās runas meistarklase: Ķermeņa valodas veiksmīga izmantošana uzstāšanās laikā

Gandrīz katram mūsdienu profesionālim ir nepieciešams attīstīt publiskās runas prasmi, lai spētu pārliecinošāk un veiksmīgāk gan komunicēt biznesā ar citiem, gan arī prezentēt savu ideju vai pakalpojumu. Trešajā meistarklasē, trenējot publiskās runas prasmes, lielu vērību pievērsīsim žestiem, mīmikai, stājai, acu kontaktam un citām neverbālās komunikācijas izpausmēm.

Esam izveidojuši 3 meistarklašu ciklu, lai katrs atrastu tieši to, kas viņam interesē un ir vajadzīgs, lai veiksmīgāk komunicētu. Pastāv iespēja apmeklēt visu ciklu, vai tikai 1 vai 2 lekcijas.

Visas meistarklases ir balstītas uz principu – mazāk teorijas, vairāk praktisko vingrinājumu. Turklāt lektore iepazīstinās ne tikai ar labo publiskās runas praksi vai norādīs uz kļūdām, ko ir novērojusi savā darbā, bet arī aicinās praktizēties uz vietas. Meistarklasēs attīstīsim runu, strādāsim pie tehnikām uztraukuma mazināšanai, kā arī iepazīsim un attīstīsim savu ķermeņa valodu, lai tā palīdzētu nodot pareizo vēstījumu auditorijai.

07.11.2019. 18:00 – 21:00

Trešā publiskās runas meistarklase "Ķermeņa valodas veiksmīga izmantošana uzstāšanās laikā"

Dažkārt nākas piedzīvot situācijas vai klausīties kādu cilvēku runājam un saprast, ka taisnība ir atziņai - svarīgākais reizēm ir nevis tas, ko runātājs pasaka, bet kā viņš to izdara. Tāpēc, trenējot publiskās runas prasmes, liela vērība jāpievērš žestiem, mīmikai, stājai, acu kontaktam un citām neverbālās komunikācijas izpausmēm.

Meistarklasē katram būs iespēja it kā paskatīties uz sevi no malas, pamanīt, ko runas laikā dara mūsu ķermenis, kādas ir mūsu kustības un kādu vēstījumu mēs ar savu ķermeņa valodu nododam auditorijai.

Meistarklases vada režisore, teātra balvas “Spēlmaņu nakts” 2017./2018. gada sezonas laureāte un publiskās runas konsultante Laura Čaupale.

Pieteikšanās meistarklasei šeit: BezRindas.lv

Meistarklases norises vieta:

DarbaGuru Academy birojs, Mazā Nometņu iela 31, 310. kabinets (durvju kods – 16)

Dalības maksa:

Agrā putna cena līdz 17. oktobrim par 1 meistarklasi – 60 EUR

Pēc tam cena līdz 24. oktobrim par 1 meistarklasi - 95 EUR

Vienas meistarklases dalības maksa līdz 7. novembrim - 120 EUR

Dalībnieku skaits meistarklasēs ir ierobežots. Grupa līdz 10 cilvēkiem.

Papildu jautājumiem: academy@darbaguru.lv  vai +371 28 369 212 (Sigita)

 

Piesakieties arī uz pirmo publiskās runas meistarklasi "Kā atbrīvoties no uztraukuma publiskās uzstāšanās laikā" un otro publiskās runas meistarklasi "Kā sagatavot prezentāciju, kurā klausās".

 

DarbaGuru Academy lietošanas noteikumi

 

DarbaGuru Academy - tiem, kuri vēlas sasniegt vairāk

Atpakaļ