Konsultantu un kouču spēka grupa: Kā izveidot savai personībai atbilstošu personīgo zīmolu

Konsultantu un kouču spēka grupa: Kā izveidot savai personībai atbilstošu personīgo zīmolu

Spēka grupa domāta koučiem, konsultantiem, grupu treneriem un citiem profesionāļiem, kuri palīdz cilvēkiem viņu personīgajā un profesionālajā izaugsmē.

Ja Tev ir radušies jautājumi – kā lai izceļas citu profesionāļu vidū kā īpašs koučs, vērtīgs konsultants vai pieprasīts treneris? Kā lai es nodefinēju savu mērķauditoriju? Kā es vislabāk varu palīdzēt savai mērķauditorijai? Ar ko es esmu vai varu būt īpašs citu profesionāļu vidū un kļūt pamanāms savai mērķauditorijai?

Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, Tev ir jāveido savai personībai atbilstošs personīgais zīmols. Tas ne tikai veicinās Tavu atpazīstamību, bet arī palīdzēs Tev mērķtiecīgi attīstīt savu personību tā, kā Tu to vēlies, vienlaicīgi palīdzot saviem klientiem vislabākajā veidā.

Spēka grupā Tu iegūsi zināšanas un pieredzi, kas palīdzēs pārskatīt savus profesionālos mērķus, atpazīt savas personības stiprās puses, kā arī nodefinēt savu profesionālo paštēlu. Tu saņemsi praktiskus rīkus tāda personīgā zīmola izveidei, kurš atbildīs Tavai personībai un veidos ilgtspējīgu pamatu Tavai profesionālajai izaugsmei.

Spēka grupa ir līdzīgu, savstarpēji nekonkurējošu profesionāļu grupa, kuras dalībnieki drošā, radošā un savstarpējas uzticēšanās piepildītā atmosfērā var ne tikai apgūt jaunas zināšanas un iemaņas, bet arī dalīties pieredzē un veidot savstarpējas sadarbības.

Formāts:

1 reizi nedēļā, 3 stundas – ceturtdienās no plkst. 16.00 līdz 19.00
Norises vieta: Personīgās zīmolvedības akadēmijas telpās, Mazā Nometņu iela 31 – 310.kabinets – durvju zvans 16.
Nodarbību cikls: 6 tikšanās reizes
Pēc tam dalībnieks var izlemt, vai vēlas turpināt savu dalību.
Grupas lielums: līdz 10 dalībniekiem.
Grupas dalībnieki nepārstāv savstarpēji konkurējošus uzņēmumus.
Spēka grupā ir konfidencialitātes ievērošana.

Profesionāli moderētu 6 nodarbību laikā tiek aplūkotas sekojošas tēmas un trenētas sekojošas prasmes:

1. nodarbība. Tavi profesionālie mērķi 

 • Savstarpēji iepazīsimies un vienosimies par sadarbību drošā, radošā un savstarpējas uzticēšanās piepildītā atmosfērā.
 • Aplūkosim tuvāk, no kurienes ir cēlušās mūsu pārliecības, iegūsim izpratni par to, uzzināsim, kas ir paradigmas un kā tās ietekmē mūsu mērķus un lēmumus.
 • Izmantojot radošo procesu, pārskatīsim profesionālos mērķus un iepazīsim to dziļāko nozīmi profesionālajā darbā.

2. nodarbība. Noslēpumainais ģēnijs

 • Apgūsim cilvēka prāta darbības principus.
 • Izpratīsim, kāda nozīme ir tam, ko mēs domājam, ko jūtam un kā rīkojamies.
 • Izzināsim, kas ir paštēls un kāda ir tā nozīme profesionālajā darbā.

3. nodarbība. Kā izveidot savu veiksmes stāstu (Ieva Veidemane)

 • Aplūkosim, kā izmantot storytelling jeb stāstniecības metodi, lai izveidotu savu veiksmes stāstu.
 • Izmantojot storytelling metodi, būs iespēja sagatavot vai labi iesākt savu profesionālās nākotnes stāstu un lifta runu.
 • Gūt pilnīgu priekšstatu par vairākiem stāstu veidiem, ko varēsiet izmantot ikdienas saziņā.

4. nodarbība. Ķermeņa valodas izmantošana sava veiksmes stāsta īstenošanā (Laura Čaupale)

 • Iepazīsim un attīstīsim savu ķermeņa valodu, lai sajustu un iedzīvinātu savu veiksmes stāstu;
 • Izkopsim runas prasmes un apgūsim tehnikas uztraukuma mazināšanai;
 • Mācīsimies pielietot improvizācijas un aktiermeistarības elementus savā profesionālajā darbībā, lai attīstītu spēju pielāgoties vidažādākajām situācijām.

5. nodarbība. Profesionāla paštēla jeb spēcīga personīgā zīmola izveide LinkedIn-ā (Inga Daliba)

 • Aplūkosim, kā savā profesionālajā darbībā izmantot šobrīd vadošo sociālo tīklu B2B (business to business) sektorā ar veiksmīgiem pārdošanas, mārketinga un rekrutēšanas risinājumiem – LinkeIn, kas sevī apkopo vairāk nekā 500 miljonu lietotāju visā pasaulē, no kuriem 61 miljons ir dažādu nozaru viedokļu līderi un 40 miljoni dažāda līmeņa vadītāji, lēmumu pieņēmēji uzņēmumos.
 • Nodarbībā izveidosim profesionālu LinkedIn profilu un izrunāsim tā iespējas noderīgo kontaktu piesaistīšanai un savas darbības jomas popularizēšanai.
 • Uz šo nodarbību lūgums līdzi ņemt portatīvos datorus, lai visu izrunāto var uzreiz praktiski realizēt dzīvē.

6. nodarbība. Zināšanu integrēšana praksē

 • Atskatīsimies uz spēka grupā paveikto, pārrunāsim ieguvumus un interesējošās tēmas.
 • Pārrunāsim, kā iegūtās zināšanas pielietot praksē, lai gūtu pastāvīgu pozitīvu rezultātu.
 • Apgūsim pārbaudītas metodes, kas palīdzēs iegūtās zināšanas integrēt praksē. 

Spēka grupas mentors:

Eižens Leimans - Proctor Gallagher Institute sertificēts konsultants un pašizaugsmes koučs ar 16 gadu praktisku pieredzi personiskajā pašizaugsmē, neatlaidīgi meklējot arvien jaunus ceļus sevis pilnveidošanai. Kopš 2018. gada Eižens kā Proctor Gallagher Institute konsultants apgūst un turpina pilnveidot vispusīgas zināšanas cilvēka potenciāla un izaugsmes jomā pie viena no pasaules ievērojamākajiem skolotājiem pašizaugsmes nozarē Boba Proktora (Bob Proctor). Eižens neatlaidīgi ceļ savu kvalifikāciju, papildinot šīs zināšanas pie citiem pasaulē atzītiem mentoriem dažādās ar pašizaugsmi saistītās jomās.

Pieaicinātie lektori:

Laura Čaupale - režisore, teātra balvas “Spēlmaņu nakts” 2017./2018. gada sezonas laureāte un publiskās runas konsultante.

Ieva Veidemane - iekšējās komunikācijas un mārketinga eksperte, kas 10 gadus strādājusi starptautiskā kompānijā Schneider Electric. Viņas pārziņā ir bijusi gan Somijas un Baltijas iekšējā komunikācija un mārketings, gan globālais IT departaments, gan industrijas departaments ar 10 tūkstošiem darbinieku. Viņa ir veidojusi globālas kampaņas un pārmaiņu procesus visa plašā  Schneider Electric ietvaros – 140 000 darbiniekiem; 25 miljardu apgrozījums. Viņa arī aktīvi iesaistās iekšējās komunikācijas ekspertu un entuziastu pulcēšanā Latvijā.

Inga Daliba – personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” un “Personīgās zīmolvedības akadēmijas” radītāja un vadītāja, rekrutiere, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, blogere. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” autore. BNI un LTRK biedrs. Genos International sertificēta Emocionālās Inteliģences (EQ) praktiķe.

Reģistrācija spēka grupai un dalības apmaksa līdz 03.03.2020.

Pieteikšanās bezmaksas ievadsesijai ar spēka grupas mentoru- academy@darbaguru.lv

Papildu jautājumi  - +371 28 369 212 (Sigita)

Atpakaļ