MVU vadītāju mentoringa grupa: Kā sasniegt vairāk

MVU vadītāju mentoringa grupa: Kā sasniegt vairāk

Šī mentoringa grupa domāta mazo un vidējo uzņēmumu vadītājiem, kuri ikdienā cieši iesaistīti uzņēmuma operatīvajā darbībā, rūpējas par klientu piesaisti, peļņas palielināšanu, zīmola atpazīstamību, reputāciju un tirgus pozīciju. Mentoringa grupa apvieno dažādu uzņēmumu vadītājus, tās ietvaros ir iespēja attīstīt nepieciešamās biznesa prasmes, konfidenciālā gaisotnē pārspriest biznesa jautājumus un saņemt atgriezenisko saiti no citiem vadītājiem un treneriem.

Kā būtu, ja pašam nevajadzētu nemitīgi meklēt klientus, bet klienti paši Tevi uzrunātu? Un Tu varētu izvēlēties – strādāt ar šo klientu vai nē? Teiksi, ka tas nav reāli? Bet, ja nu ir?

Izvēloties kļūt par uzņēmuma vadītāju, bieži neapzināmies, cik ļoti paši ietekmējam savus panākumus, ienākumu un uzņēmuma atpazīstamību. Un ietekmes mehānismu sauc par personīgo zīmolvedību.

Personīgā zīmolvedība ir prakse (dzīvesstils) mērķtiecīgi veidot sevi un savu biznesu tā, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk sadarbības partneru, klientu, pircēju, sekotāju. Šī prakse palīdz sasniegt ievērojamu konkurētspēju tirgū un gūt gan finansiālus, gan nemateriālus (uzmanību, popularitāti, simpātijas, atzinību, atpazīstamību u.tml.) panākumus citu cilvēku vidū. Mēs radām pievilšanas spēku, kad vajadzīgie kontakti atnāk paši un paliek pie mums, bet nevis mēs tiem skrienam pakaļ.

Spēcīga personīgā zīmola veidošana ir rūpīgs un nepārtraukts darbs, kas sākas ar savu spēcīgo pušu apzināšanos, to pilnveidošanu un izcelšanu; savu dotumu un dotību attīstīšanu; kā arī domāšanas veida, attieksmes un reakcijas uz apkārtējo pasauli izkopšanu.

Personīgās zīmolvedības akadēmijas mentoringa grupas formāts ir veids, kā sevi disciplinēt šim “sevis būvēšanas” darbam, iegūt profesionālu atbalstu un, iespējams, iemācīties kādu papildus prasmi, kas tieši paver iespēju sasniegt savā biznesā vairāk.

Formāts:

1 reizi nedēļā, 3 stundas 
Norises vieta: Personīgās zīmolvedības akadēmijas telpās, Mazā Nometņu iela 31 – 310.kabinets – durvju zvans 16.
Nodarbību cikls: 6 tikšanās reizes
Pēc tam katrs dalībnieks var izlemt, vai vēlas turpināt savu dalību nākamajā ciklā, kurā tiks strādāts ar vēl citām tieši viņam un uzņēmējdarbībai aktuālām tēmām.
Grupas lielums: līdz 8 dalībniekiem – efektīvākais skaits, lai varētu visi gūt 100% iesaisti.
Grupas dalībnieki pārstāv savstarpēji nekonkurējošus uzņēmumus.
Mentoringa grupā tiek ievērota konfidencialitāte.

Profesionāli moderētu 6 nodarbību laikā tiek aplūkotas sekojošas tēmas un trenētas sekojošas biznesa prasmes:

1. nodarbība.
Uzņēmēja, vadītāja personīgā zīmola veidošanas pamatkomponentes
+ savstarpēja iepazīšanās, mentoringa grupas darba kārtība, vienošanās par konfidencialitāti.

2. nodarbība. 
Pozicionēšanās – unikalitātes, konkurētspējas priekšrocību, savu spēcīgo pušu noteikšanas un izcelšanas treniņš.

3. nodarbība.
Profesionāla LinkedIn profila praktiska izveide.
Veiksmīga pašprezentācija interneta vidē. Noderīgo kontaktu loka un komunikācijas veidošana.

4. nodarbība.
Publiskās runas treniņš.

5. nodarbība.
Līderības prasmes – feed-back sniegšanas treniņš.

6. nodarbība.
Pievilkšanas spēka attīstīšana
+ kopsavilkums, dalībnieku refleksija par ieguvumiem un interesi turpināt pilveidoties šādā formātā.

Mentoringa grupas mentore:

Inga Daliba – personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” un “Personīgās zīmolvedības akadēmijas” radītāja un vadītāja, rekrutiere, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, blogere. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” autore. BNI un LTRK biedrs. Genos International sertificēta Emocionālās Inteliģences (EQ) praktiķe.

Pieaicinātie lektori:

Laura Čaupale - režisore, teātra balvas “Spēlmaņu nakts” 2017./2018. gada sezonas laureāte un publiskās runas konsultante.

Daniēls Godiņš - praktizējošs personīgās un komandu attīstības treneris/koučs, ar vairāku gadu profesionālu pieredzi komandas veidošanā un apmācībā, pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Programmu direktors un komandas attīstības treneris uzņēmumā “Sense of Team”. Izglītība: Profesionāls koučs (Baltic Coaching Centre, Case Western Reserve University), MBA uzņēmumu vadībā, bakalaurs sociālajās zinātnēs.

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: academy@darbaguru.lv 

Pēc pieteikuma saņemšanas grupas mentors sazināsies ar Jums, lai izrunātu dalības nosacījumus grupā.

Papildu jautājumi: +371 28 369 212 (Sigita)

Atpakaļ