Emocionālā inteliģence attiecību uzlabošanai un labāku rezultātu sasniegšanai

Emocionālā inteliģence attiecību uzlabošanai un labāku rezultātu sasniegšanai

Emocionālā inteliģence (EI) ir spēja saprast un pārvaldīt savas, kā arī citu cilvēku emocijas. Pastāv uzskats, ka emocionālā inteliģence ir noteicošāks veiksmes faktors par inteliģences koeficienta (IQ) līmeni.

Terminu Emocionāla inteliģence pētnieki ir ieviesuši un aprakstījuši samērā nesen – pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākumā. Par bestselleru 1995.gadā kļuva sociologa Deniela Golemana (Daniel Goleman) grāmata “Emotional Intelligence”. D.Golemans uzskata, ka 80% no panākumiem pieauguša cilvēka dzīvē ir atkarīgi no viņa emocionālā intelekta.

Mūsdienu realitāte, kurā valda konkurence, padara emocionālo inteliģenci par priekšrocību gan darba vietā, gan darba tirgū. Sevišķi svarīga tā ir darbā, kas saistīts ar klientu apkalpošanu un komandas darbā.

Uzņēmumu līderi ar augstu EI sasniedz labākus rezultātus un veido labāku darba atmosfēru, spēj efektīvāk vadīt komandas un izvēlēties efektīvākos rīcības veidus, t.sk., spēj vadīt savas emocijas un izprast citu cilvēku emocijas un motīvus, kā arī paaugstinās uzņēmuma produktivitāte un veiktspēja.

09.07. plkst. 10.00-13.00

Emocionālā inteliģence attiecību uzlabošanai un labāku rezultātu sasniegšanai

Meistarklasē runāsim par:

  • emocionālā inteliģence – no definīcijas pie sevis iepazīšanas;
  • sava paštēla veidošana emocionālās inteliģences kontekstā;
  • kompetences un uzvedības, kuras veido emocionālo intelektu (GENOS modelis);
  • vērtības kā emocionālās inteliģences pamats;
  • emocijas, to definēšana, atpazīšana, analīze.

Meistarklase domāta darbiniekiem, vadītājiem, personāla vadītājiem, kas vēlas uzlabot iekšējās attiecības darba vietā, paaugstināt uzņēmuma produktivitāti un veiktspēju. Meistarklasē tiks piedāvātas vairākas praktiskas metodes, kuras var izmantot savas (un kolēģu) emocionālās inteliģences līmeņa paaugstināšanai, uzņēmuma iekšējā mikroklimata uzlabošanai.

Meistarklasi vadīs – Inese Sila, Mg.HR, profesionālais koučs, integrālās attīstības praktiķe, sertificēta GENOS emocionālās inteliģences praktiķe.

Seminārs notiks Zoom.us platformā. Reģistrētiem dalībniekiem tiks nosūtīta saite, lai varētu pieslēgties sarunai. Tāpat katram dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus tiešsaistē.

Pieteikšanās meistarklasei šeit - BezRindas.lv

Dalības maksa:

Agrā putna cena līdz 01.07. (ieskaitot) - 29 EUR

Pēc tam līdz 08.07. (ieskaitot) - 39 EUR

Papildu jautājumiem: support@personigaiszimols.lv vai +371 28 369 212 (Sigita)

Atpakaļ