Inga Daliba. Profesionāls personīgā zīmola profils LinkedIn-ā

Inga Daliba. Profesionāls personīgā zīmola profils LinkedIn-ā

Personīgais LinkedIn profils pēc būtības kalpo kā Tava vizītkarte interneta vidē. To tu vari “pasniegt” iepazīstoties. Apdomā, cik uzmanību piesaistoša vai vizuāli pievilcīga šī vizītkarte ir šobrīd? Vai tas, kas Tu esi un kādi ir Tavi talanti, pieredze, sasniegumi, ir nodots kā skaidrs vēstījums pasaulei? Vai šī “vizītkarte” kalpos kā durvju pavērējs biznesa tikšanās, darba pārrunu vai pat elementāras komunikācijas uzsākšanai?

24.02. plkst. 18.00-21.15

Meistarklase "Profesionāls personīgā zīmola profils LinkedIn-ā"

Meistarklasē runāsim un praktiski darbosimies pie personīgā LinkedIn profila sakārtošanas un efektīvas komunikācijas tajā. Tāpēc esi aicināts visu izrunāto uzreiz īstenot dzīvē, veicot izmaiņas vai papildinot savu profilu. Ja vēl neesi reģistrējies LinkedIn.com, lūdzu, to izdari līdz meistarklases sākumam. Tāpat datorā jābūt pa rokai Tavam CV vai vismaz informācijai ar datumiem, nosaukumiem par Tavu izglītības un darba pieredzi, kā arī kvalitatīvas portreta fotogrāfijas, kuras Tu labprāt redzētu interneta vidē.

Meistarklases programma:

1. Vizuālās informācijas (profila bildes, fona attēla) psiholoģiskie aspekti veiksmīgas komunikācijas izveidošanai ar citiem LinkedIn lietotājiem.

2. Precīzu atslēgvārdu izvēle, tekstu pievienošana un unikālās saites izveide labas atrodamības un redzamības nodrošināšanai.
3. Būtiskākās profila sadaļas un to pareiza aizpildīšana.
4. Efektīvas komunikācijas veidošana (ieraksti, video, raksti, aptaujas) kompetenču un profesionālās darbošanās atspoguļošanai.
5. Meklēšanas filtra izmantošana noderīgo kontaktu loka audzēšanai.
6. Attiecību veidošana un uzturēšana LinkedIn platformā.

Lektore: 

Inga Daliba - personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” un “Personīgā zīmola akadēmija” radītāja un vadītāja, rekrutiere, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, sertificēta Genos International EQ (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER un LTRK biedrs.

Meistarklase notiek Zoom.us platformā. Pirms sākuma tiek nosūtīta saite, lai varētu savlaicīgi pieslēgties konkrētai meistarklasei. Tāpat meistarklases gaitā Tev būs iespēja uzdot precizējošus jautājumus un iesaistīties diskusijā.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa - 60 EUR
Akadēmijas pastāvīgajiem klientiem – 49 EUR (ar atlaižu kodu)

Pieteikšanās: bezrindas.lv

Papildu jautājumiem: support@personigaiszimols.lv vai +371 28 369 212 (Sigita)

Veido sevi panākumiem!

 

Klientu stāsti:

"Ingas Dalibas vadītā Linkedin nodarbība man ļāva apzināt tās nianses, ko sevī slēpj Linkedin platforma un padarīt manu CV un prezentāciju daudz profesionālāku. Inga sniedza labus padomus gan CV daļas sakārtošanā, papildinot un izceļot būtisko, gan izskaidrojot dažādu papildu lauku nozīmi un to ietekmi uz rekrutēšanas speciālistiem.

Pēc semināra apmeklēšanas bija prieks, ka manu profilu skatīja vairāk personu, kā arī, pateicoties tam, saņēmu atbilstošus darba piedāvājumus. Dalība seminārā noteikti var būt aktuāla tiem, kam nav laika un vēlmes pašiem iedziļināties platformas specifikā, kā arī ir vēlme rast profesionālu skatienu uz jau esošo informācijas izkārtojumu."

Sandra Kanča, Head of sub-department, line manager at Swedbank Latvija

 

"LinkedIn semināra apmeklējums deva ieskatu LinkedIn vizuālajās pārmaiņās. Iesaku semināru, kuri vēlas izprast vairāk  LinkedIn iespējas profesionālaijai darbībai. Tā ir iespēja dzirdēt arī pieredzes apmaiņas stāstus par LinkedIn izmantošanu. Inga Daliba dalās ar savu profesionālo pieredzi par ziņām, kuras vairāk lasa auditorija, kad vairāk lasa ziņas un atbild uz dalībnieku interesējošajiem jautājumiem.  Seminārs ir vairāk vērtība LinkedIn lietotājiem, kuri līdz šim nav bijuši aktīvi lietotāji. Par lietošanas pamatiem un kuri ir orientēti uz savas profesionālās darbības pilnveidi un attīstību."

Andželika Berga, TWINO Grupas cilvēkresursu un kultūras vadītāja

 

"Noteikti vēlos pateikt paldies par interesantu un, galvenais, noderīgu semināru. Mūsdienu digitālajā laikmetā ir ļoti svarīgi apgūt kompetences darbam ar sociālajiem tīkliem un platformām. Prieks, ka Latvijā arī sekojam aktualitātēm un mums ir tādi profesionāļi, kas var dalīties ar savām zināšanām šajā jomā."

Guna Logina

 

"Mans mērķis, apmeklējot LinkedIn semināru, bija labāk izprast šī sociālā tīkla nozīmi gan no individuālā, gan uzņēmuma skatu punkta un saprast, kā es to varu izmantot. Uzskatu, ka LinkedIn seminārs sniedz daudzējādā ziņā vērtīgu un vispusīgu ieskatu par sociālo tīklu un tā reālo pielietojamību. Seminārs koncentrētā veidā iedod zināšanas, kuras katrs pats pēc tam var izmantot praktiski sava individuālā profila vai uzņēmuma profila sakārtošanā, lai to padarītu kvalitatīvāku un redzamāku sociālajā vidē.

Iesaku semināru tiem, kuri vēlas saprast, kā LinkedIn var būt noderīgs uzņēmumiem, un tiem, kuri atrodas jaunu profesionālo izaicinājumu meklējumos."

Anda Penka, Caps! radošā direktore

 

"Ingas Dalibas vadītajā praktiskajā seminārā uzskatāmi izklāstīti knifi un triki, ko varat “izspiest ” no Linkedin, par daudziem es pat nenojautu. Pats galvenais - semināra laikā praktiski tiek liktas lietā uzņemtās zināšanas.

Šīs gudrības varam apgūt arī pašmācības ceļā, taču varu teikt droši, tam būs jāvelta daudz, daudz stundas savā dārgā laikā. Turpretī pāris stundās ātri un kodolīgi apgūtās iemaņas noderēs kā biznesā, tā arī personīgiem karjeras mērķiem."

Uģis Kasparāns, CEO, CLM TRANSPORT

Atpakaļ