Guntars Logins. Attālinātā pārdošana

Guntars Logins. Attālinātā pārdošana

Meistarklases ar praktiskiem uzdevumiem, lai 12 akadēmisko stundu laikā izstrādātu efektīvus un individuālus rīkus, kas kalpos kā kaujas ieroči, ATTĀLINĀTI pārdodot savas idejas, savus produktus un savus pakalpojumus.

Meistarklašu cikls "Attālinātā pārdošana"

Meistarklases domātas pārdošanas vadītājiem un pārdošanas speciālistiem, kas darījumu vadību un pārdošanu vismaz daļēji šobrīd veic attālinātā režīmā bez klātienes komunikācijas ar klientiem un partneriem.

Nu jau drīz būs pagājis pilns gads, kopš pandēmijā pasaulē ir mainījusi daudzu speciālistu darba ikdienu. Ja iepriekš pavisam brīvi varēja aizbraukt pie jebkura klienta un visu izrunāt klātienē, tad šobrīd lielai daļai pārdošanas vadītāju un speciālistu joprojām nākas apgūt attālinātā darba principus un komunikāciju ar klientiem organizēt attālināti. Aktuāls ir jautājums - kā efektīvi vadīt pārdošanas un darījumu vadības procesus, ja tas viss ir jādara telefonsarunās, e-pastos un online mītiņos?

Meistarklašu mērķis un sasniedzamais rezultāts:
Praktiskā veidā apgūt jaunas metodes un rīkus, kā pārdošanas un darījumu vadības procesu padarīt efektīvāku visās pārdošanas un darījumu cikla stadijās, neatkarīgi no pārdodamā produkta vai pakalpojuma.

Meistarklase Nr. 1 (18.02.2021. plkst. 18.00-21.15):
- klientu uzrunāšana un komunikācijas uzsākšana;
- klienta esošo vajadzību izzināšana un jaunu vajadzību radīšana.

Meistarklase Nr. 2 (25.02.2021. plkst. 18.00-21.15):
- savu produktu un pakalpojumu prezentēšana un pozicionēšana;
- darbs ar iebildumiem: iebildumu atklāšana un pārvarēšana.

Meistarklase Nr. 3 (04.03.2021. plkst. 18.00-21.15):
- darījumu noslēgšana un proaktīva virzība uz nākamajiem soļiem;
- attiecību veidošana, uzturēšana un piepārdošana.

Meistarklases vada Guntars Logins - pārdošanas konsultāciju un apmācību uzņēmuma "Alpha Partners" vadītājs, kuram ir 10+ gadu pieredze pārdošanā un vadībā. Kopā ņemot, tās ir 80,000+ pārdošanas situācijas ASV, Kanādā, Austrālijā, Lielbritānijā un Latvijā. Guntars ir pārdošanas kursa direktors bakalaura programmā Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā (SSE Riga). Aizraujas ar garo distanču skriešanu - finišēti 100+ km kalnu ultra-maratoni Jaunzēlandē, Austrālijā, Argentīnā un Dienvidāfrikā.

Meistarklases notiek Zoom.us platformā. Pirms sākuma tiek nosūtīta saite, lai varētu savlaicīgi pieslēgties konkrētai meistarklasei. Tāpat meistarklases gaitā Tev būs iespēja uzdot precizējošus jautājumus un iesaistīties diskusijā.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa par meistarklašu ciklu - 180 EUR

Dalības maksa par divām meistarklasēm - 120 EUR

Dalības maksa par vienu meistarklasi - 60 EUR

Akadēmijas pastāvīgajiem klientiem - par pilnu meistarklašu ciklu 147 EUR, par divām meistarklasēm 98 EUR, par vienu meistarklasi 49 EUR (ar atlaižu kodu)

Pieteikšanās: bezrindas.lv 

Papildu jautājumiem: support@personigaiszimols.lv vai +371 28 369 212 (Sigita)

Veido sevi panākumiem!

Atpakaļ