Populārākās komunikācijas kļūdas profesionālo kontaktu tīklā LinkedIn

Populārākās komunikācijas kļūdas profesionālo kontaktu tīklā LinkedIn
Free stock photo pixabay.com

Daži video padomi veiksmīgai komunikācijai LinkedIn tīklā. Ieteikumi, ko nevajadzētu darīt, lai nesabojātu pirmo iespaidu par sevi, bet gan veidotu profesionālu personīgo zīmolu interneta vidē.

1. Nepilnīgi aizpildīti profili, kas nesniedz nekādu informāciju par tā īpašnieku

Tie ir profili bez fotogrāfijām, patreizējā amata un uzņēmuma norādes, kompetencēm u.tml. Reģistrēties vai nereģistrēties kādā no sociālajiem tīkliem, tā ir katra paša izvēle. Taču, ja reiz esat izveidojis profilu, tad parūpējieties, lai tas tiktu atbilstoši noformēts. Tukšie profili, kas tiek atspoguļoti meklēšanas rezultātos, kad tiek ievadīts Google meklētājā Jūsu vārds un uzvārds, neko labu neliecina par Jūsu personīgo zīmolu.

2. Aizdomīgu un nepazīstamu kontaktu apstiprināšana un pievienošana savam paziņu lokam

LinkedIn profils kalpo kā vizītkaršu blociņš, kurā ievietojat noderīgo kontaktpersonu vizītkartes, lai pēc nepieciešamības ar kādu no tām sazinātos. Pievienojiet tikai tos kontaktus, ar kuriem esat gatavi runāt par sadarbību.

3. Bezpersonisku ielūgumu sūtīšana

Sūtiet ielūgumus pievienoties Jūsu kontaktu lokam korekti noformētus. Sasveicinieties, uzrunājiet cilvēku vārdā, atgādiniet, kur un kādā sakarā esat tikušies, norādiet, ar kādu mērķi viņu uzrunājat. Esiet pozitīvi un mērķtiecīgi!

Uzziniet vairāk par individuālajām konsultācijām profesionāla LinkedIn profila izveidei

Atpakaļ